Lüleburgaz 16. Tarımtech Fuarı’na Hazırlanıyor

Lüleburgaz 16. Tarımtech Fuarı’na Hazırlanıyor

Lüleburgaz 16. Tarımtech Tarım Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı 22-25 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuar Lüleburgaz Otogarı karşısındaki kapalı Pazar yerinde kurulacak. 22 Eylül Çarşamba sabahı saat 10.00’da törenle açılacak olan fuar 25 Eylül Cumartesi akşamı saat 22.00’de sona erecek.

Lüleburgaz 16. Tarımtech Tarım Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı

2004 yılında ilk defa düzenlenen Lüleburgaz Tarım Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı geçen yıl pandemiden dolayı düzenlenememişti. Bu yıl aşının bulunması ve nüfusun % 70’inin aşılanmasından sonra fuarlar ve festivaller yapılmaya başlandı. Elbette tüm toplu alanlarda pandemi önlemlerine dikkat etmek ve uygulamak şartıyla.

Bu bağlamda Lüleburgaz Belediyesi de Lüleburgaz 16. Tarımtech Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nı gerçekleştirmek üzere hazırlıklarına başladı. Katılacak olan firmalara ve sanayi kuruluşlarına davetiyeleri gönderildi. Afişler hazırlandı. Fuara tarım, hayvancılık, meyvecilik, tohum, sulama ve seracılık, depolama sistemleri, traktör ve ekipmanları, soğutma, havalandırma sektörlerinde faaliyetleri bulunan firmalar katılım sağlayacak.

Fuara Nasıl Katılım Sağlanır?

Fuara katılacak olan firmalara davetiyeleri ve katılım şartları gönderildi. Bu şartnameye uygun olarak hazırlıklarını tamamlayabilen firmalar fuara katılım sağlayacaklar. Şartnamede yazan şartları yerine getiremeyenler ise fuara katılım sağlayamayacaklar.

Fuara ziyaretçi olarak katılım sağlamak isteyenler için de online davetiyeler alınabilecek. Bunun gibi fuar girişinde danışma masasından kayıt yapılarak giriş kartı alınabilir. Fuara ziyaretçi olarak katılım sağlayanlara fuara katılan firmalar tarafından tanıtım yapılacak ve promosyonlar dağıtılacak.

Lüleburgaz 16. Tarımtech Fuarı’nda Pandemi Tedbirlerine Dikkat Edilecek

resim 2021 09 04 124018 | Anadoluda Yaşam
Lüleburgaz 16. Tarımtech Fuarı

2019 yılının Kasım ayından beri hayatımıza giren pandemi kararları ve tedbirleri kapsamında yaşadığımız kapanmalar yüzünden pek çok organizasyon yapılamadı. 2020 yılında düzenlenmesi planlanan Lüleburgaz 16. Tarımtech Fuarı da pandemi tedbirleri yüzünden yapılamamıştı. Bu yıl 22-25 Eylül tarihlerinde yapılması planlanan fuarda pandemi tedbirleri uygulanacak.

Bu tedbirler çerçevesinde katılımcıların ve ziyaretçilerin maske ve ya siperlik takması zorunlu tutuldu. Her stantta dezenfektan bulunması, maske bulunması şartı getirildi. Ayrıca fuar alanında belirli mesafelerle dezenfektan istasyonu bulunacak. Bunun yanı sıra ziyaretçilerle firma stantları arasında belli mesafe kuralı uygulanacak. Yine pandemi kuralları dâhilinde belirli sayıda ziyaretçi alınacak olan fuar alanında ziyaretçilerin bulunma süresi de kısıtlanacak. Ayrıca belirli aralıklarla fuar alnının dezenfeksiyonu da belediye ekipleri tarafından yapılacak.

Bütün tedbirlerin alındığı 16. Lüleburgaz Tarımtech Tarım Hayvancılık Sanayi ve Gıda Fuarı’na ziyaretçi olarak katılmak isterseniz 22-25 Eylül tarihlerinde Lüleburgaz Otogarı karşısındaki fuar alanına gidebilirsiniz.

yorumunuzu bırakın
Yorum Yap
isim
E-posta