İş İlanı Ekleyin

Anadolu’DA Yaşam’da vereceğiniz iş ilanları için aşağıdaki kriterleri belirterek, her türlü iş ilanını ücretsiz oluşturabilir, hedef kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

İş İlanı Arayın

Anadolu’DA Yaşam’a her geçen gün farklı sektör ve konumlarda iş ilanları eklenmektedir. Bu ilanlardan kendinize uygun kriterleri seçerek arama yapabilir, iş hayatına bir adım atabilirsiniz.

Anadolu'da Yaşam İş İlanı Neler İçeriyor?

İster iş arayan bir firma, ister iş arayan olun. Anadolu’da Yaşam’da her ikisine de yer var.

Hangi sektörde, hangi departmanda iş veriyor ya da arıyorsanız ilanınızı ücretsiz bir şekilde yayınlayacağınız bu platformda, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştırmayı amaçlıyoruz. 

is ilani3 | Anadoluda Yaşam

Konum ve Adres Belirtme

Adresinizle iş yerinizi belirtirken, konum belirterek iş arayanların arama yaparken sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon, mail, web sitesi, sosyal ağlar ekleyerek hedef kitlenizin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Firmayla İlişkilendirme

Eğer Anadolu’da Yaşam’da kayıtlı bir firmanız varsa, bu firmaya bağlı iş ilanı oluşturarak, firmanızı arayanları size ait iş ilanlarından da haberdar edebilirsiniz. 

Farklı Kriterler Belirtme

Etkinliğinizin hangi tarih ve saatler arasında olduğunu belirterek, arama yapılan tarih aralığında öne çıkabilirsiniz.

Kapak Resmi ve Foto Galeri

Fotoğraf ekleyerek daha güven veren bir profil oluşturabilir, kapak resmi ile etkinliğinizin dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Kupon Oluşturma

Ücretli bir etkinlik yapıyorsanız, Anadolu’da Yaşam ziyaretçilerine özel Kupon oluşturabilir, etkinliğinize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.