İptal ve İade

İptal ve İade

İptal ve İade Koşulları

İade koşullarımız

Firmamızdan satın aldığınız hizmetlerin ve paketlerin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri ödeme (iade) garantisi bulunmaktadir. 7 günden sonraki süreçte müşterimiz iade etmek istemesi durumunda ise hizmet ve ürün iadesi münkün değildir.

Yazdırılan makale, blog, sayfa içeriği gibi kopyalanabilecek hizmetlerin iadesi yapılamamaktadır.

İade işlemlerinde, müşterimiz hangi ödeme yöntemiyle ödeme yaptıysa yine aynı şekilde iade sağlanır. Farklı bir kişiye yada farklı bir yöntemle iade mümkün değildir. Tüm iade işlemleri için müşteri paneliniz üzerinden iletişim departmanını seçerek bize talepte bulunabilirsiniz.

İptal koşullarımız

Firmamızdan satın aldığınız hizmetler söz verilen süreler sonunda yenileme yapmadığınız durumunda otomatik olarak iptal edilir.

Paketlerinizi yenilemek için ödeme periyotlarında tarafınıza vermiş olduğunuz iletişim kanallarından ulaşılacaktır. İletişim bilgileriniz lütfen doğru ve güncel olsun. Yenileme yapmak istediğiniz paket veya hizmetin ödemesi gerçekleştirilmesi halinde işlemleriniz devam edecektir.

Paket yükseltme yapılırken yapılan çalışmalar o paket için özel olarak çalışıldığı için alt pakete geçiş yapılamamaktadır.

Hizmet Teslim Süresi

Kredi kartı ile yapılan ödemeler hemen aktif olmaktadır. Manuel işlem gerektiren içeriklerin tarafımızdan girilmesi gibi işlemler için siparişin verildiği aynı gün mesai saatlerinde teknik destek ekibi çalışanlarımız sizinle iletişim kurmaktadır.

Banka havalesi ödemelerinde müşteri havale sonrası bildirmekle yükümlüdür. Bildirime bağlı olarak banka havalesi ile yapılan ödemeler muhasebe departmanı tarafından aynı gün içinde kontrol edilerek onaylanır ve sipariş aktif edilir. Ödeme bildirimi yapılmayan banka havalesi işlemlerine bağlı olarak siparişin gecikmesi, teslimatın sağlanamaması durumunda firmamız sorumlu değildir. Havale işleminde açıklama kısmına sipariş numarasını ve firma ismini yazmanız işlemleri hızlandıracaktır.

Mağdur olmamak için saha elemanlarımıza elden veya başka şekilde ödeme yapmayınız. Sitemizde belirtilen banka hesaplarından başka yere ödeme yapmayınız.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları info@anadoludayasam.com adresine yazabilirsiniz.