Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy
Zirve Halı Yıkama Çerkezköy

Zirve Halı Yıkama Çerkezköy Doğrulandı

Siz Yorulmayın Biz Yıkarız.

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

resim 2021 10 05 183754 | Anadoluda Yaşam

Zirve Çerkezköy halı yıkama firmaları içinde yükselen bir yıldız misali parlamaktadır. Kurulduğumuz 2020 yılından bu yana artan müşteri portföyümüzle Zirve halı yıkama Çerkezköy şubemizle kalitenin adresi olma hedefimize emin adımlarla yürümekteyiz. Sektörümüzde yer alan hizmetlerden halı yıkama, Çerkezköy koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, perde stor yıkama gibi hizmetleri en üstün kalitede vermekteyiz.

resim 2021 10 05 184648 | Anadoluda Yaşam

Genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimizin taleplerine çok hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Hizmetlerimizin tamamında en son teknolojik ekipmanları ve sarf malzemelerini kullanmaktayız. Bu bağlamda kullandığımız ekipmanların ve malzemelerin kalitesi yapmış olduğumuz işe de yansımaktadır. Yıkama ve kurutma aşamalarından sonra havalandırma aşaması yapıldığından kullanılan deterjanların kimyasal etkisi minimize edilmektedir.

zirve çerkezköy halı yıkama

Hizmet sektörünün can damarlarından biri haline gelen halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi hizmetleri en kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Alanında uzman olan saha ekibimiz ve işletmedeki personelimizin kişisel gelişim ve iş alanında eğitim almasını sağlıyoruz. Çerkezköy- Tekirdağ halı yıkama firmaları içinde ciddi bir rekabete girdiğimizin farkındayız. Özellikle ülkemizde hızla yükselmekte olan bu sektöre yeni giren bir firma olarak yüklenmiş olduğumuz misyon ve değerlerin farkındayız. Bu farkındalıkla başladığımız sektörel tecrübemize her gün bir yenisi ekleyerek gelişmekte ve büyümekteyiz.

Vizyonumuz

vizyonumuz

Zirve halı yıkama Çerkezköy firması olarak arasında sektörde en iyi hizmeti veren, müşteri memnuniyeti denilince ilk akla gelen firma olmak. Bu hizmet anlayışının sektörde bizim markamız haline gelmesi ve Trakya bölgesinde bayilikler vermek. Zamanla bu bayiliklerin ülke çapına yayılmasını sağlamak.

Misyonumuz

misyonumuz

Çerkezkö’de bulunan halı yıkama firmalarında yer alan anlayışı müşteri memnuniyeti odaklı olarak revize etmek. Mutlu müşterinin en güzel başarı göstergesi olduğunu birlerek, vermiş olduğumuz hizmetlerin her zaman sektörün en iyi ve güzel hizmetleri olmasına gayret etmek.

Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz

Çerkezköy ve Tekirdağ halı yıkama firmalarının vermiş olduğu, halı ve kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, stor yıkama hizmetlerinin tamamını vermekteyiz. Aynı zamanda koltuk yıkama, yatak yıkama gibi hizmetleri de en son teknolojilerle icra etmekteyiz. Alanında eğitimli ve deneyimli olan saha ekibimizle, işletmede çalışan ekibimiz arasında yer alan koordinasyon sayesinde hizmetlerimiz planlı bir şekilde hızlı olarak verilebilmektedir.

Zirve Halı Yıkama Çerkezköy

çerkezköy halı yıkama

Zirve halı yıkama Çerkezköy olarak otomatik makinalardan ziyade daha fazla uğraşmamızı gerektirse de özel el makinaları ile çalışmaktayız. Bu sayede halılarınız yıpranmıyor ve daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlıyoruz. Kullandığımız deterjanlarımıza üstün leke çıkarma gücü bulunmaktadır. Yıkanan halıların kurutma aşamasında havalandırma yapıldığı için kimyasal etkisi minimize edilmektedir. Kurutulan halılar güzelce paketlendikten sonra, adresinize ekibimiz tarafından teslim edilir.

Yorgan ve Battaniye Yıkama

çerkezköy-yorgan-battaniye yikama

Zamanla kirlenen yorganlar, özel deterjanlarla özel makinalarda özel programlarla yıkandıktan sonra dezenfekte edilmektedir. Bu işlem sırasında havalandırma aşamalarından de geçen yorgan ve battaniyeler ilk kullandığınız günden daha temiz ve hiyjenik bir duruma gelir. Siz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama

resim 2021 10 05 184154 | Anadoluda Yaşam
Çerkezköy stor perde yıkama

İsterseniz evinizin konforunda isterseniz işletmemizde alıp yıkadığımız stor perdeleriniz ilk günkü kadar temiz ve parlak olmaktadır. Bu işlem için kullanmış olduğumuz deterjanlar sektördeki en kaliteli ve etkili ürünlerdir. Aynı zamanda insan sağlığına en az derecede zararı olan ürünlerdir.

Koltuk Yıkama

çerkezköy-koltuk-yikama
Çerkezköy koltuk yıkama

Çerkezköy koltuk yıkama alanında pek çok işletme olmasına rağmen işini hakkıyla yapabilen işletme sayısı sınırlıdır. Biz de hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimiz tarafından, işimizi hakkıyla yapanların arasına girdiğimiz için mutluyuz. İşini yaparken en güzel hizmeti verebilmeye odaklanmış personelimiz sayesinde kısa zamanda hedeflerimize yaklaşmış bulunuyoruz. En kaliteli hizmeti uygun bir fiyata vermek, bizim mottomuz ve hizmet anlayışımızdır.

Fotoğraflar

Videolar

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

08:00 - 23:00
 • Pazartesi
  08:00 - 23:00
 • Salı
  08:00 - 23:00
 • Çarşamba
  08:00 - 23:00
 • Perşembe
  08:00 - 23:00
 • Cuma
  08:00 - 23:00
 • Cumartesi
  08:00 - 23:00
 • Pazar
  08:00 - 23:00

İstatistik

751 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş