Yade Fuska Su Çorlu Distribütörlüğü

Yade Fuska Su Çorlu Distribütörlüğü Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Yade Fuska Su Çorlu Distribütör olarak bölge halkına lezzetli ve mineraller açısından zengin doğal kaynak suyu sunmak için hizmet eden Çorlu su bayileri arasında yer alıyoruz. On yedi yıllık su üretim tecrübesine sahip olan Fuska Su’yu Çorlu’ya taşıyan şubemizde ilk günden bu yana güler yüzlü personelimiz ile Çorlu damacana su ve şişe suyu tedarikçiliği yapıyoruz.

Neden Fuska Su?

Su hepimizin bildiği gibi hayatın kaynağı. Vücudumuzda bulunan kanın %92’si, kasların %75’i ve kemiklerin %22’si sudan oluşuyor. Vücutta oluşan %5’lik bir su kaybı konsantrasyon problemine, %10’luk su kaybı kas spazmına ve %20’lik su kaybı ölüme yol açabiliyor. Bu nedenle günlük olarak en az 2-3 litre su tüketimi yapılması öneriliyor.

Bununla birlikte tüketeceğimiz suyu seçmeden önce suyun özelliklerine dikkat etmemiz sağlığımız açısında oldukça önemli. Suyun PH değeri, içerdiği mineraller, kaynağın temizliği ve hijyenik koşullarda şişelenmesi dikkat edilmesi gereken noktalar. Örneğin insan vücudunda bulunan kanın PH değeri 7.365 olduğundan bu değere yakın olan sular daha sağlıklı kabul ediliyor. Fuska Su Çorlu bayimizden alacağınız 7.5 ph değerine sahip doğal kaynak suları insan kanının PH değerine en yakın olan sulardan bir tanesi. İçerisinde bulunan zengin mineral kaynağı ve su kaynağımızın yılın 5 ayı karlar altında bulunması sebebiyle de oldukça sağlıklı. Ayrıca el değmeden üretim yapılan Fuska Su ana tesislerimizde dolum öncesi bütün pet şişeler dezenfekte ediliyor. Bizler de çorlu damacana su bayileri arasında yer alan şubemizle, yüksek standartlarda üretilen sularımızla bir sağlık kaynağı olarak hizmet veriyoruz.

Çorlu Fuska Su bayisi

Çorlu Fuska Su Bayinde Hangi Sular Bulunur?

Fuska Su Çorlu bayisinde ihtiyaçlara yönelik farklı boyutlarda sular bulunuyor Küçük boyutlu sularla taşınabilirlik artırılırken suyun tazeliği korunuyor. Büyük hacimli sularla ise hem tasarruf sağlanıyor hem de minimum atık oluşturuluyor. Şubemizde 0,33 litrelik, 0,5 litrelik, 1,5 litrelik ve 5 litrelik pet şişelerde su çeşitleri bulunuyor. Ayrıca tedariğini sağladığımız 19 litrelik damacana su Çorlu halkı tarafından evde ve işyerlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Fuska Su Çorlu Bayisi Nerede?

Çorlu damacana su firmaları arasında yer alan şubemizle, Nusratiye Karaca Sokak No:4 A’da tüm Çorlu halkına hizmet veriyoruz. Fuska su lezzetini tatmak istiyorsanız sayfamızda bulunan telefon numaralarından bizlerle irtibata geçerek sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Yade Fuska Su Çorlu instagram hesabını takip ederek kampanya, çekiliş ve indirimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

09:00 - 19:00
 • Pazartesi
  09:00 - 19:00
 • Salı
  09:00 - 19:00
 • Çarşamba
  09:00 - 19:00
 • Perşembe
  09:00 - 19:00
 • Cuma
  09:00 - 19:00
 • Cumartesi
  09:00 - 19:00
 • Pazar
  09:00 - 19:00

İstatistik

280 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş