OTTO E-Bike Çorlu Şubesi
OTTO E-Bike Çorlu Şubesi
OTTO E-Bike Çorlu Şubesi

OTTO E-Bike Çorlu Şubesi

Çorlu'da Elektrikli Bisikletin Tek Adresi OTTOe-bike

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

2021 yılı başında kurucumuz Tahsin Yurtsever’in vizyoner yaklaşımı sayesinde kurmuş olduğumuz OTTO e-bike Çorlu şubemiz ve servis istasyonumuzla Çorlu elektrikli bisiklet ve Çorlu motosiklet ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Uzun yıllar gıda ve teknoloji alanındaki hizmetlerimizle Çorlulu hemşerilerimize hizmet verdikten sonra, gıda ve teknoloji ürünleri perakendeciliğindeki bilgi ve tecrübelerimizi 2021 yılı başlarında Çorlu Volta, Suzico ve Cenix bayisi olarak, inovatif ve benzinli motorlu ulaşım araçları sektörüne taşıyarak yine Çorlu halkına hizmet ediyoruz.

otto e-bike çorlu

OTTO e-bike Çorlu şubemizde, inovatif ve benzinli motorlu ulaşım araçları alanında meydana gelen en son teknolojilerin sergi ve satışını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda müşterilerimiz için satış sonrası servis desteğini de sağlıyoruz. Bunun yanında Volta, Suzico ve Cenix markalarının hem Çorlu hem de Trakya bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

volta 1 | Anadoluda Yaşam
Çorlu Volta

Çorlu Volta bayisi olarak da faaliyet yürüten OTTO e-bike Çorlu şubemizde hem satış hem de servis hizmetlerimizle müşterilerimize üst kalitede hizmet sunuyoruz. Bu konuda üstlenmiş olduğumuz misyonun önemine yakışan servis desteğini sağlıyoruz. Bu bağlamda alanında en deneyimli ve uzman personelle çalışmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimizin sadece satış ağında değil servis ağında da aktif rol alıyoruz. Personelimizi periyodik olarak sektörde meydana gelen gelişmelere hâkim olmak adına eğitimlere gönderiyoruz. Bu bağlamda müşterilerimize elektrikli bisiklet satış ve servis hizmetleri konusunda üst kalitede hizmet sağlıyoruz.

Çorlu Otto E-Bike olarak Hedeflerimiz

OTTO e-bike Çorlu şubesi olarak dürüst ticaret anlayışımıza ek, servis hizmetlerindeki müşteri odaklı yaklaşımımızla, işimize verdiğimiz değerle, önce bölgemizde sonra ülkemizde diğer firmalara örnek olmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda inovatif ve benzinli olan motorlu ulaşım araçlarında meydana gelen teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, ülke çapında sektörün lider firması olmayı hedefliyoruz.

Otto E-Bike Çorlu Şubesindeki Hizmetlerimiz

Şubemizde inovatif ve benzinli motorlu ulaşım araçları satışı, servisi ve yedek parçası konusunda hizmet veriyoruz. Özellikle inovatif araçların hayatımızda daha fazla yer alamaya başlaması ile bu sektörde meydana gelen gelişmeleri takip ediyoruz. Bu gelişmeler ışığında üretilen yeni modelleri ve teknolojilerin satışını gerçekleştiriyoruz. Satış sonrası servis ve bakım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

OTTO e-bike Çorlu şubesi olarak, Çorlu Volta bayiliğimizin yanında, Suzico ve Cenix markalarının da alım, satım, tamir ve servis işlerini yapıyoruz.

Fotoğraflar

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

08:00 - 12:00 12:00 - 20:15
 • Pazartesi
  08:00 - 12:00 12:00 - 20:30
 • Salı
  08:00 - 12:00 12:00 - 20:30
 • Çarşamba
  08:00 - 12:00 12:00 - 20:15
 • Perşembe
  08:00 - 12:00 12:00 - 20:30
 • Cuma
  08:00 - 12:00 12:00 - 20:30
 • Cumartesi
  08:00 - 12:00 12:00 - 20:30
 • Pazar
  İzin günü

İstatistik

156 Görüntüleme
0 Değerlendirme
0 Favori
0 Paylaş

İlan Hakkı

Bu sizin işiniz mi?

Talep listeleme, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.