My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu
My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu

My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

My Savunma Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak Trakya bölgesinde Çorlu merkezli özel güvenlik eğitim hizmetleri veriyoruz. My Savunma Çorlu olarak bölgede profesyonel ve kalifiye güvenlik görevlisi yetiştiren sektöründe öncü firmaların başını çekiyoruz. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun olarak eğitimlerimizi yerine getiriyoruz. Çorlu güvenlik sertifikası veren yerler arasında kursiyerlerine değer katan firmalardan biri olarak öne çıkıyoruz.

My Savunma Çorlu Özel Güvenlik Kursu Neler Sunuyor?

my savunma çorlu

Güçlü referanslarımız ve iş hacmimizle kursiyerlerimize her zaman destek oluyoruz. Özel güvenlik sınavlarında başarılı olabilmeniz için en doğru eğitimleri planlıyoruz.  Cihaz kullanımlarında sadece teorik değil, görerek ve uygulamalı eğitim yaptırıyoruz.

My Savunma Çorlu Eğitim Merkezimizde Verdiğimiz Hizmetler

Modern cihazlar ve teknolojik altyapı kullanarak verdiğimiz özel güvenlik kursu Çorlu bölgesinde öne çıkan kurslardan bir tanesi. Kursumuzda özel güvenlik olma yolunda kayıt ve sertifika aşamalarında gerekli yardımı sağlıyoruz. Son yılların gözde mesleklerinden olan silahlı ve silahsız özel güvenlik eğitimi için My Savunma Çorlu kursumuza bekliyoruz.

Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi

Özel güvenlik olmak isteyenler için silahlı özel güvenlik eğitimi veriyoruz. 21 yaşını doldurmuş, en az lise mezunu ve adli sicil kaydı temiz olan her Türk vatandaşına kursumuza kayıt imkanı sunuyoruz. Kursumuz toplamda 120 saat.

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi

my savunma çorlu

Özel ve kamusal alanda özel güvenlik olarak görev yapmak için gerekli aşamalardan biri olan silahsız özel güvenlik eğitimini de veriyoruz. 18 yaşını doldurmuş, en az ilköğretim mezunu ve adli sicil kaydı temiz olan her Türk vatandaşına kursumuza kayıt imkanı sunuyoruz.  Özel güvenliğin bilmesi gereken temel derslerden oluşan kursumuzu 100 saat süre ile veriyoruz.

Silahlı Yenileme Eğitimi

Daha önce silahlı özel güvenlik sertifikası almış veya silahlı özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin, kimlik bitiş sürelerine en az 6 ay, en fazla 1 yıl kala özel güvenlik kimlik kartını kurumumuzda alacağınız silahlı yenileme eğitimi ile yeniliyoruz. Toplam 60 saat süren eğitimin 55 saatini teorik, geri kalan 5 saatlik eğitimi ise atış poligonunda uygulamalı olarak yapıyoruz.

Hizmet İçi Atış Eğitimi

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanuna istinaden “silahlı özel güvenlik” olarak görev yapan personellerin her yıl en az 25 adet fişek ile yapılması zorunlu olan hizmet içi atış eğitimini My Savunma Çorlu olarak sağlıyoruz. Teorik ve pratik atış olmak üzere iki aşamadan oluşan Hizmet İçi Atış Eğitimini seçilmiş ve profesyonel atış eğiticilerimiz ile veriyoruz.

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi

Silahsız özel güvenlik sertifikası veya silahsız özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin silahlı özel güvenliğe geçmek için gerekli aşamalardan biri olan silahsızdan silahlıya geçiş eğitimini My Savunma Çorlu olarak veriyoruz. 20 saatlik eğitimin 15 saatini sınıf ortamında teorik, 5 saatini ise poligonda uygulama atışı yaptırarak veriyoruz.

Silahsız Yenileme Eğitimi

Silahsız özel güvenlik sertifikası bulunan ve silahsız özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin özel güvenlik kimlik kartını kurumumuzda yeniliyoruz. Kimlik bitiş süresine en az 6 ay, en fazla 1 yıl kalan güvenlik kartınızı kurumumuzda yenileyebilirsiniz. 50 saatlik derslerden oluşan silahsız yenileme eğitimini konusunda uzman eğiticiler ve emniyet kadrosunda çalışan profesyonel eğitmenler ile veriyoruz.

Güvenlik Sistemleri Eğitimi

Çorlu’da bulunan özel güvelik kursları arasında kendi yerinde uygulamalı güvenlik sistemleri ve cihazları eğitimi (x-ray cihazı, kapı detektör eğitimi ve CCTV eğitimi) veren tek eğitim merkeziyiz.

X-ray Cihazı Eğitimi

my savunma çorlu

Gerek kamu gerekse özel sektörde çalışan özel güvenlik görevlilerinin, x-ray cihazında çalışabilmesi için gerekli olan x-ray cihazı eğitimini My Savunma Çorlu kurumumuzda hem teorik hem de pratik olarak veriyoruz. X-ray cihaz eğitimini profesyonel ve işinde tecrübeli “Güvenlik Sistem ve Cihazları Uzmanımız” veriyor.

CCTV Eğitimi

Özel güvenlik görevlilerinin nitelikli ve donanımlı bir personel olabilmesi için mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan Close Circuit Television (CCTV) yani Kapalı Devre Televizyon Sistemi eğitimini kurumumuzda veriyoruz. CCTV kursunda uygun fiyat, %100 öğrenme garantisi ve ücretsiz tekrar eğitimi sunuyoruz.

Fotoğraflar

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

08:30 - 19:00
 • Pazartesi
  08:30 - 19:00
 • Salı
  08:30 - 19:00
 • Çarşamba
  08:30 - 19:00
 • Perşembe
  08:30 - 19:00
 • Cuma
  08:30 - 19:00
 • Cumartesi
  08:30 - 19:00
 • Pazar
  İzin günü

Konum

İstatistik

419 Görüntüleme
1 Derecelendirme
1 Favori
0 Paylaş