Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu
Jelly Pronails Çorlu

Jelly Pronails Çorlu Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Jelly Pronails Çorlu olarak olarak 7 yıllık tecrübemizle kalıcı oje, protez tırnak, jel tırnak, makineli manikür, makineli pedikür ve nail art hizmetleri veren bir tırnak stüdyosuyuz. Hizmetlerimizi butik bir stüdyoda son 1 yıldır kişiye özel olarak sağlıyoruz. Güzellik salonu ve merkezi ile ilgili tüm ustalık kalfalık yükseliş hijyen belgelerimiz mevcut olarak hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin sağlığına çok önem veriyoruz. Bu yüzden kişiye özel tek kullanımlık malzemeler kullanıyoruz. Malzemelerimizi sterilizasyon silsilesine ve dezenfekte prosedürüne uygun olarak kullanıyoruz. Jelly Pronails Çorlu olarak personelimizin forma, maske, galoş ve eldiven ile hijyen kurallarına uygun şekilde hareket etmesini sağlıyoruz.

Jelly Pronails Çorlu Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetler

jelly pronails çorlu foto1

Stüdyomuza müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılıyor ve talepleri doğrultusunda makineli manikür, makineli pedikür, el ve ayak kalıcı oje, protez tırnak, jel tırnak ve nail art hizmetlerini veriyoruz.

Makineli Manikür

Jelly Pronails Çorlu makineli manikür hizmeti ile freze makinesi yardımıyla tırnaktaki ölü derileri kaldırıyoruz, daha sonra tırnak yanlarındaki sertlikleri freze makinesi ile yumuşatıyoruz ve ölü derileri pens yardımıyla temizleyerek manikür işleminin daha etkili olmasını sağlıyoruz. Makineli manikür dışında bazı medikal pedikür işlemleri de yapıyoruz. Bu konuda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makineli Pedikür

Jelly Pronails Çorlu makineli pedikür hizmeti ile elektrikli törpü kullanarak hijyenik ve pratik bir şekilde ayak tırnaklarının kesilmesi, tırnak etrafındaki ölü derilerin temizlenmesi işlemi yapıyoruz. Makineli pedikür dışında bazı medikal pedikür işlemleri de yapıyoruz. Bu konuda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El ve Ayak Kalıcı Oje

Tırnaklarda uzun bir süre herhangi bir bozulma ve deformasyon olmasını engellemek aynı zamanda tırnaklarınıza estetik ve parlak bir görünüm kazandırmak için el ve ayak kalıcı oje uygulaması yapıyoruz. El ve ayak kalıcı oje uygulamasında özel cihazlar ve malzemeler kullanıyoruz. Yapmış olduğumuz uygulama ile tırnaktaki ojenin ve yapılan manikür işleminin uzun süre bozulmadan kalmasını sağlıyoruz. El ayak kalıcı oje işlemini 1,5-2 saat süre aralığında gerçekleştiriyoruz. Kalıcı ojenin 1 aya kadar kullanılmasını sağlıyoruz.

Protez Tırnak (Jel Tırnak)

jelly pronails corlu tirnak | Anadoluda Yaşam

Jelly Pronails Çorlu protez tırnak hizmeti ile, mevcut tırnaklara estetik ve özel görünüm kazandırmak amacıyla şablon üzeri jel yöntemiyle tırnakların üzerine akrilik monomerden oluşan bir jel sürerek makinede kurutuyoruz. Kurutulan jelin doğal görünüm kazanması için törpüleme ve parlatma işlemi yaparak işlemi sonlandırıyoruz. Polyjel üst form, polyjel alt form şablon şablon ve jel tırnak ile tırnak boyu uzatma teknikleri kullanıyoruz. Akrilik malzeme ve tips uygulama teknikleri kullanmıyor ve sadece polyjel ve jel malzemeler ile şablon ve üst form teknikleri uyguluyoruz. Butik stüdyomuzda protez tırnak işlemini yaklaşık olarak 2,5-3 saat sürecek şekilde yapıyoruz. Kaliteli marka ürünleri kullanarak protez tırnağın 1 ay kullanılmasını sağlıyoruz. Jel tırnak ile tırnak yeme sorununa çare bulunmasına destek oluyoruz.

Jel Kaplama – Tırnak Güçlendirme

Jelly Pronails Çorlu jel kaplama hizmeti ile tırnakları zayıf olup uzamayan veya tırnak yeme alışkanlığı olan kişilerin tırnağının üzerine jel uygulaması yaparak tırnağın uzatılmasını sağlıyoruz. Jel tırnak uygulaması ile müşterilerimizin tırnak formunun ve uzunluğunun iyileştirmesini sağlıyoruz.

Polyjel ile Doğal Kırık Tırnak tamiri

Jelly Pronails Çorlu olarak polyjel ve jel uygulamaları ile form bozukluğu olan ya da kırılmış/deformasyona uğramış olan tırnaklarınızın estetik ve doğal görünümlü bir şekilde tamir edilmesi işlemini yapıyoruz.

Nail Art

Nail Art ile kadınların tırnaklarını çeşitli desenlerle süsleyerek daha çekici, güzel ve bakımlı görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Hayal gücü ve maharetli dokunuşlarla tırnaklarınıza kendi tasarımlarınızın uygulamasını yapıyoruz. Müşterilerimize talepleri doğrultusunda fazlaca renk ve nail art seçeneği sunuyoruz.

Hizmet Anlayışımız

jelly pronails çorlu foto2

Jelly Pronails olarak randevu sistemi ile çalışıyoruz. Müşterilerimizi tek tek karşılıyor ve talebi doğrultusunda tırnak ve tırnak dizaynı uygulamalarını özen ile yapıyoruz. Sektörün öncülerinden olan TNL, NUDE, SPACELAC ,ELPAZA VENA LİSA ,UNION ,OPİ gibi kaliteli markaların ürünleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin sağlığınını en önde tutuyor, uygun ve kaliteli malzeme ve ürünler kullanıyoruz. Jelly Pronails Çorlu stüdyomuz ile işlem öncesi iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve bilmemiz gereken hususları bizimle paylaşabilirsiniz.

**Sayfamızda paylaşılan fiyat bilgisi malzeme fiyatlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi ve randevu işlemleriniz için sayfamızda bulunan telefon numarası aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraflar

Harita

Bugün Kapalı UTC+3

09:00 - 20:00
 • Pazartesi
  İzin günü
 • Salı
  09:00 - 20:00
 • Çarşamba
  09:00 - 20:00
 • Perşembe
  09:00 - 20:00
 • Cuma
  09:00 - 20:00
 • Cumartesi
  09:00 - 20:00
 • Pazar
  09:00 - 20:00

Konum

İstatistik

397 Görüntüleme
0 Değerlendirme
1 Favori
0 Paylaş