Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu
Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu Doğrulandı

Trakya'nın Lezzet Güneşi

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu şubesi olarak lezzetimizle, kalitemizle, marka ve hizmet konseptimizle kaliteli Çorlu tatlıcılar arasında yer alıyor ve Çorluluları künefe katmer lezzetleriyle buluşturuyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız tüm ham maddelerin tamamen doğal olmasına, glikoz şurubu kullanmadan sadece doğal şekerlerle yaptığımız şerbetlerle tatlandırılmasına özen gösteriyoruz. Mağazamızdaki marka konseptimizle ve verdiğimiz özel hizmetin kalitesi ile bölge halkının taktirini kazanmaya devam ediyoruz. Katmer ve künefedeki iddiamızı bir gelenin tekrar şubemize gelmesi ile ispatlamış bulunuyoruz.

Tüm hijyen standartlarına uyarak üstün bir kalite anlayışı ile hazırlamış olduğumuz lezzetlerimiz, müşterilerimizin tavsiyeleri ile birlikte tüm çevre insanı tarafından biliniyor. Tatlılarımızın tadına bakan her bir müşterimiz ailemizden biri olarak müdavimleriz arasında katılıyor. Bu bağlamda Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu şubesi olarak, bütün müşterilerimizi üstün hizmet kalitemizle ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

gaziantepli gazi künefe

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu Şubesi Hedeflerimiz

Sadece bölge insanına değil tüm Türkiye’deki vatandaşlarımıza lezzetli ve doğal ürünlerle hazırladığımız tatlıları, son teknolojiyi geleneksel yöntemlere uyarlayarak, marka konseptimizin imzası olan hizmet anlayışımızla sunabilmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu salonumuzda, doğal malzemelerle hazırlamış olduğumuz ürünlerimizi her zaman aynı lezzetle müşterilerimize sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Çorlu Gaziantepli Gazi Künefe Katmer Salonumuzdaki Tüm Ürünlerimiz

Gazi künefe Çorlu salonumuzda siz değerli müşterilerimizin ağzını tatlandırmak için yüksek kaliteli ürünler ve tecrübemizin harmanlanmasıyla ortaya çıkan birçok farklı lezzet sunuyoruz. Bu lezzetlerimiz;

Katmer

katmer

Gaziantep unundan üretilen özel katmer hamuru, Gaziantep sahan kaymağı, Antep fıstığı ve toz şeker kullanarak yaptığımız lezzetli katmerimiz.

Gelin Bohçası

Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Gaziantep sahan kaymağı, Antep fıstığı, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker ile yaptığımız gelin bohçamız.

Klasik Fıstıklı Künefe

resim 2021 09 09 000114 | Anadoluda Yaşam

Gazi künefe Çorlu salonumuzda tadımınıza sunduğumuz; Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Antep fıstığı, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker kullanarak ürettiğimiz klasik fıstıklı künefemiz.

Billuriye

Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Antep fıstığı, Gaziantep sahan kaymağı, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker ile yaptığımız özel billuriyemiz.

Klasik Peynirli Künefe

Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Hatay’da özel olarak üretilen künefe peyniri, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker ile üretimini yaptığımız klasik künefemiz.

Gazi Künefe Çullama

Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Antep fıstığı, Hatay’da özel olarak üretilen künefe peyniri, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker ile üreterek beğenilerinize sunduğumuz Gazi künefe çullamamız.

Kaymaklı Künefe

resim 2021 09 09 000615 | Anadoluda Yaşam

Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Gaziantep sahan kaymağı, Antep fıstığı, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker kullanarak yaptığımız kaymaklı künefemiz.

Yarı Billuriye Yarı Tüm Fıstık

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu salonumuzda ürettiğimiz bu ürünümüzde bir tarafı toz Antep fıstığı diğer tarafı tane Antep fıstıkları ile kaplıyoruz. Yarı billuriye yarı tüm fıstık tatlımızı; Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Gaziantep sahan kaymağı, Hatay’da özel olarak üretilen künefe peyniri, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker kullanarak üretiyoruz.

Cevizli Künefe

Gaziantep unundan üretilen kadayıf, özel Şanlıurfa sade yağı, toz şeker ve yöresel taze ceviz ile yaptığımız cevizli künefemiz.

Dondurmalı Tüm Fıstık

Üzeri tüm Antep fıstıkları ile kaplı, Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Maraş’ın özel kesme dondurması, özel Hatay künefe peyniri, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker ile yaptığımız dondurmalı tüm fıstık.

Gaiz Künefe Çorlu Salonu Special Künefe

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu salonumuzda ürettiğimiz olarak bu ürünümüzde, Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Gaziantep sahan kaymağı, Hatay’da özel olarak üretilen künefe peyniri, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker kullanıyoruz.

Gazi Künefe Çorlu Şubesine Özel Atom

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu salonumuzda özel olarak ürettiğimiz bu ürünümüzde; Gaziantep unundan üretilen kadayıf, Antep fıstığı, yöresel ceviz, özel Hatay künefe peyniri,  Gaziantep sahan kaymağı, özel Şanlıurfa sade yağı ve toz şeker kullanıyoruz.

gaziantepli gazi künefe çorlu özel atom

Gaziantepli Gazi Künefe Çorlu salonumuzda bulunan diğer ürünlerimiz;

 • Yarı Ceviz Yarı Peynir
 • Hasır Kadayıf
 • Yarı Peynir Yarı Tüm Fıstık
 • Damat Bohçası
 • Tüm Fıstıklı Künefe
 • Padişah Tabağı
 • Dondurmalı Billuriye
 • Burma Kadayıf
 • Dondurmalı-Peynirli Künefe

Fotoğraflar

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

09:00 - 23:00
 • Pazartesi
  09:00 - 23:00
 • Salı
  09:00 - 23:00
 • Çarşamba
  09:00 - 23:00
 • Perşembe
  09:00 - 23:00
 • Cuma
  09:00 - 23:00
 • Cumartesi
  09:00 - 23:00
 • Pazar
  09:00 - 23:00

Kategori