Ertuğrul Otomotiv Çorlu Mazda – Suzuki Bayi

Ertuğrul Otomotiv Çorlu Mazda – Suzuki Bayi

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılından itibaren Çorlu´da faaliyete geçmiş ve kısa bir süre içerisinde Trakya bölgesinin tümüne Otomobil Satış, Servis, II. El, Yedek Parça ve Sigorta hizmetleri vermeye başlamıştır.

Türkiye genelinde otomobil ve ticari araç satışımız mevcut olup istek dahilinde gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Ertuğrul Otomotiv, Türkiye çapında basarili satışlar yapmıştır ve bölgemiz dışında da müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Firmamız geniş bir satış portföyü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız kalite, dürüstlük ve özgüvende Türkiye genelinde isim yapmıştır. 2000m2 kapalı, 6000m2 açık, geniş ve teknolojik showroom ile müşterilerine kusursuz ve kaliteli hizmeti verme çabasında olan firmamız, Çorlu´da bu alanda öncü firma olmuştur. Bu alanlarda müşteri memnuniyetini kazanan firmamız için “Kalite ve Özgüven” vazgeçilmez unsurlardandır.

5.000 civarında kayıtlı müşterisi bulunan Ertuğrul Otomotiv ve Sigorta Aracılık San. Tic. Ltd. Şti., tüm Satış Sonrası Hizmetlerde TSE 12047 standardına uygun, kendi iç kalite ve prensiplerinden ödün vermeden müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine prensip edinmiş olup, müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmayı başarmıştır.

Neden ERTUĞRUL OTOMOTİV ?
Araç satışına başladığımız 2000 yılından itibaren müşteri memnuniyeti ve kurumsallık ile çok başarılı bir performans sürdüren Ertuğrul Otomotiv, bu başarısını sürdürmeye kararlı.

Bugün, Mazda, Suzuki ve Geely Emgrand markalarının resmi bayisi olan ERTUĞRUL Otomotiv’in tercih edilmesinin sebebi nedir?

İşte bu güvenin altında yatan nedenler ; 1. Kurumsallık 2. Profesyonellik 3. Anında ve ayağınıza hizmet. Sizi yormuyoruz, sizi koşturmuyoruz , biz sizin için koşuyoruz!

Harita

Kategori

İlan Hakkı

Bu sizin işiniz mi?

Talep listeleme, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.