Dilan Polat Çorlu Estetik ve Güzellik Merkezi

Dilan Polat Çorlu Estetik ve Güzellik Merkezi Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Dilan Polat Çorlu şubemizle Trakya’da kaliteli estetik ve güzellik hizmetleri veriyoruz. Binlerce memnun müşterimizin verdiği destek ve güçle, son teknolojik gelişmeler ışığında, sektörümüzde hız kesmeden ilerlemeye devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir köşesinde ve Almanya’da hizmet veren şubelerimizle odağımızda her zaman müşteri memnuniyetini ön sıraya koyuyoruz.

dilan-polat-çorlu

Vermiş olduğumuz hizmetlerde sizlerin sağlığına ve güvenliğine her şeyden çok önem veriyoruz. Bu nedenle tüm merkezlerimizde alanında uzman ve başarılı ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Şubemizdeki ekip üyelerimizi aynı zamanda Dilan Polat Çorlu ailesinin birer üyesi olarak görüyoruz.

Dilan Polat Çorlu güzellik merkezi şubesinde danışanlarımızın isteklerini birlikte değerlendiriyor ve kendileri için en uygun olan işleme birlikte karar veriyoruz. İşlem sonrasında yapılan uygulamaların sonuçlarını takip altına alarak kontrollerimizi sürdürüyoruz. İşimizi yaparken gösterdiğimiz titizlik ve özenin karşılığını müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ile alıyoruz. Merkezlerimizde ameliyatsız olarak pek çok estetik uygulaması da yapıyoruz.

Çorlu Dilan Polat Güzellik Salonu Olarak Misyon ve Vizyonumuz

misyonumuz

Güzellik sektöründe uzun yıllardır devam ettiğimiz hizmet yolunda memnun ettiğimiz binlerce müşterinin gücünü arkamıza alarak, sektördeki son gelişmelerin ışığında hız kesmeden devam edip, müşteri memnuniyetinde zirveyi korumak ve Dilan Polat Çorlu Güzellik Salonunu örnek bir şube olarak sürdürmeyi amaçlıyoruz.

vizyonumuz

Güzellik sektöründeki her türlü gelişmeye ayak uydurarak Türkiye ve dünyada sektörün lider markası olmayı ve bu alanda eğitimler verecek bir akademi kurmayı hedefliyoruz.

Dilan Polat Çorlu Estetik ve Güzellik Merkezinde Sunduğumuz Hizmetler

Dilan Polat Çorlu şubesi olarak güzelliğinize değer katacak bir çok alanda hizmet veriyoruz. Güzellik sektöründe meydana gelen teknolojik gelişmeler ve yenilikler ışığında eklenen hizmetlerimizle sizlere güzellik katmaya devam ediyoruz. Güzelliğinize güzellik katmak için vermiş olduğumuz hizmetlerimiz;

resim 2021 09 08 132653 | Anadoluda Yaşam
Akne- Leke Bakımı

Rasping: Bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için cihazla yapılan incelme seanslarının genel adıdır.

Leke Akne Onarımı: Ciltte meydana gelen aknelerin bıraktığı izlerin düzeltilmesi için yapılan işlemlerdir.

Cilt Çatlağı Onarımı: Hızlı kilo alıp verme, hamilelik sonrası oluşan çatlakların giderilmesi için uygulanan işlemlerdir.

resim 2021 09 08 134359 | Anadoluda Yaşam
Epilasyon

Selülit Bakımı: Cildin portakal kabuğu görünümünden kurtarılarak normal görünüşüne kavuşturulması işlemidir.

Epilasyon: Lazer ve iğneli olarak yapılmakta olup kalıcı sonuçlar için bir kaç seans devam etmek gereklidir.

Cilt Bakımı: Zamanla kuruyan ya da yağlanan cildinizin bakımını yapmak, tıkanan gözenkeleri açmak ve siyah noktaları temizlemek için uygulanan bakım işlemlerinin genel adıdır.

resim 2021 09 08 134450 | Anadoluda Yaşam
Dipowhite

DipoWhite: Zamanla kararan ya da lekelenen cilt kısımlarının beyazlatılması işlemidir.

KirpikLifting: Kirpik kaldırma işlemidir.

Microblading : Son dönemde en fazla karşımıza çıkan kalıcı kaş kontürü uygulamasıdır. Bu uygulamada tamamen bitkisel ve insan sağlığına zarar vermeyen boyalarla derinin hemen alt tabakasına kaş kılının benzeri çizimler yapılır. Seyrek kaşları olan kişiler için ideal bir uygulamadır.

Dilan Polat Çorlu instagram hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

09:00 - 19:00
 • Pazartesi
  09:00 - 19:00
 • Salı
  09:00 - 19:00
 • Çarşamba
  09:00 - 19:00
 • Perşembe
  09:00 - 19:00
 • Cuma
  09:00 - 19:00
 • Cumartesi
  09:00 - 19:00
 • Pazar
  İzin günü

Kategori