Çorlu Sağlık Kabini
Çorlu Sağlık Kabini
Çorlu Sağlık Kabini
Çorlu Sağlık Kabini
Çorlu Sağlık Kabini

Çorlu Sağlık Kabini Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Çorlu Sağlık Kabini olarak siz değerli halkımızın sağlığını önemsiyor ve yaşadığımız pandemi koşullarının bize gösterdiği üzere evinizden çıkmanıza gerek olmadan, en az riskle size evde sağlık ve hemşirelik hizmetlerini sunuyoruz. Telefonumuzun tüm sağlık sorunlarınız için 7/24 açık olmasının yanı sıra bir yabancı değil, ailenizden biri olmayı hedefliyoruz. Hayattaki en değerli varlığın sağlık olduğunun bilincindeyiz ve buna göre hareket ediyoruz. Evinize gelen Uzman Hemşire kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi vaat ediyoruz. Verdiğimiz hizmet ile bulunduğunuz ortamı (eviniz, iş yeriniz ) değiştirmeden ve günlük yaşamınıza devam ederken evde sağlık ve hemşirelik hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Neden Çorlu Sağlık Kabini?

corlu-saglik-kabini-logo-300x300

Çorlu Sağlık Kabinleri ile hastanede sıra beklemeden işlemlerinizi daha hızlı ve rahat bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Kendinizi daha güvende ve değerli hissetmeniz için gerekli özeni gösteriyoruz. Tedavisine evde devam etmek isteyen hastaların, hastane sonrası dönemlerinde, doğum öncesi ve sonrası destek talebi olan annelerin, yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan bireylerin ve yatağa bağımlı veya hareket kısıtlılığı olan hastaların tıbbi ihtiyaçlarını evden çıkmadan karşılamasına yardımcı oluyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 6091 sayılı “Sağlık Kabinlerinin Açılış ve İşleyişi Genelgesi” hükümlerine uygun hareket ediyoruz. Kurmuş olduğumuz Sağlık Kabini Çorlu ve çevresinde her yere hemşire hizmeti ulaştırıyor ve tüm ayakta tedavilerinizi evinizde de uyguluyor. Bu anlamda Çorlu’da tek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Çorlu Sağlık Kabini Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetler

Çorlu Sağlık Kabini olarak evde bakım ve sağlık hizmetlerimizin yanı sıra kliniğimizde de tüm hemşirelik hizmetlerini sağlamaktayız. Yaşlı, engelli, yatağa bağımlı, kronik hastalığı olan ya da herhangi bir ameliyat sonrası iyileşme dönemindeki bireylerin tedavilerine destek oluyoruz ve yaşam kalitesini artırıyoruz. Bu kişilerin sosyal hayata daha rahat bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı olmak amacıyla evde sunulan fizyolojik, psikolojik ve tıbbi bakım hizmetlerini sağlıyoruz.

 • Her türlü pansuman ve yara bakımları,
 • Dikiş atma ve dikiş alma,
 • Her türlü enjeksiyon(iğne) IM, IV, SC, ID,
 • Tansiyon ve şeker takipleri,
 • Beslenme sondası takma ve çıkarma,
 • İdrar sondası takma ve çıkarma,
 • Serum takılması,
 • Acil yardım uygulamaları,
 • Kan tahlilleri ( İşe giriş, genel tam kan sayımı, hekim tarafından istenilen kanlar, tüp bebek tedavisi için istenilen kanlar, kan grubu tayini, sporcu kanları ve okul tarafından istenilen kanlar),
 • Kulak delme ve piercing işlemleri,
 • Covid 19 PCR ve Antijen (hızlı) testleri,
 • Kolostomi ( Kalın bağırsak), İleostomi (İnce bağırsak) , Trakeostomi (Nefes borusunu açılan deliğe yerleştirilen tüp), NG(Burundan beslenme sondası) , PEG (Mideye yerleştirilen tüp yardımıyla dışarıdan beslenme ) bakımlarını yapmaktayız.

Verdiğimiz tüm hizmetler ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Beslenme Sondası Takma Çıkarma

Yeme bozukluğu nedir nasıl başlar?
Yeme bozukluğu, sağlıksız yeme alışkanlıklarının gelişmesine neden olan bir dizi psikolojik durum olarak tanımlanabilir. Yiyecek, vücut ağırlığı veya vücut şekline olan bir takıntıyla başlayabilir. Ağır vakalarda çok ciddi sağlık problemleri görülür ve tedavi edilmezse ölümle sonuçlanabilir.

Çiğneme ve yutma zorluğu yaşayan hastalar ile bilinci kapalı veya yemek bozukluğu olan hastalara beslenmesini sağlamak için beslenme sondası uygulaması yapıyoruz. Mide kanamaları ve zehirlenme gibi durumlarda da Çorlu Sağlık Kabini olarak beslenme sondası hizmeti sağlıyoruz.

İdrar Sondası Takma Çıkarma

Çeşitli hastalıklar nedeniyle veya tıbbi operasyonlar nedeniyle tuvalete gidemeyecek durumda olan kişilere idrar sondası takıyoruz. İdrar sondası ile idrarını yapamayan veya idrar kesesini tamamen boşaltamayan kişilerin idrarını dışarı atılmasını sağlıyoruz.

Dikiş Atma ve Alma İşlemi

Vücutta oluşan kesik ve yaralanmalar sonucunda meydana gelen yaranın büyümemesi ve derinleşmemesi için Çorlu Sağlık Kabini olarak dikiş atma işlemi gerçekleştiriyoruz. Yaranın iyileşmesinin ardından dikiş takibi ve alma işlemini de yapıyoruz.

Pansuman ve Yara Bakımı

saglik kabini pansuman | Anadoluda Yaşam

Çorlu evde pansuman ve yara bakımı hizmeti ile yaraların mikroplardan temizlenmesi ve korunması için yıkama ve örtme işlemi yapıyoruz. Yara iyileşmesinin iyi, çabuk ve iz bırakmadan olması için Çorlu Sağlık Kabini ile gerekli tıbbi desteği sağlıyoruz.

Tansiyon Ölçümü

Tansiyon hastalarının sabah akşam, bazen daha sık aralıklarla tansiyon takipleri gerekir. Tansiyon dengesizlikleri tüm hayat kalitenizi etkileyebilir, Tansiyon problemleri geçici olabildiği gibi, uzun süre devam eden (kronik) halede dönüşebilir. Sağlığınızı riske atmayın. Kurumumuzda ücretsiz tansiyon ölçümü yapmaktayız.

Şeker Ölçümü

Kan şekeri kontrolü daha iyi sağlanırsa uzun dönemde oluşabilecek kronik komplikasyonların azalmasını sağlar. Şeker yüksekliklerinizi daha yakından ve sık takip edebileceğiniz için, erken müdahale ve tedavi sayesinde ileride oluşabilecek risklerden (retinopati, nöropati) korunmuş olursunuz.

Kurumumuzda veya evinizde şeker ölçüm takiplerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Serum Takılması

saglik kabini tedavi 1 | Anadoluda Yaşam

Sıvı kaybı olduğunda veya mineral desteği ihtiyacında bağışıklık sistemini güçlendirmek için Çorlu Sağlık Kabini olarak evinizde, iş yerinizde veya kabinimizde serum takılması hizmeti veriyoruz. Ayrıca Çorlu’da ilk ve tek olarak Yeni Çağın Mucizesi : Glutatyon Tedavisi’ni de siz değerli halkımızın hizmetine sunmaktayız.

Kan Alma İşlemi

İster evinizde-iş yerinizde, isterseniz de kliniğimizde steril koşullarda ve sıra beklemeden kan alım işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İşe giriş, tam kan sayımı, hekim tarafından istenen kanlar, tüp bebek tedavisi özel kanları, kan grubu tayini, sporcu kanları ve okul tarafından istenen kanlar için kan alma işlemi yapıyoruz.

Enjeksiyon (İğne) Hizmeti

IM (kalçadan kas içi), SC (omuzdan bağ doku), IV (damardan) ve ID (deri altı) ve tüm bölgelere enjeksiyon hizmeti sağlıyoruz. Siz de evinizin rahatlığında tedavilerinize devam etmek için devam etmek için evde iğne hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Covid-19 Testi

Antijen (hızlı) ve PCR testlerini evinizden çıkmadan yaparak Çorlu evde covid testi hizmeti veriyoruz.

Çorlu Sağlık Kabini hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve geçmişte verilen hizmetlerimizi görüp değerlendirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğraflar