Continental Çorlu Oto Lastik

Continental Çorlu Oto Lastik

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

Neden Continental

1871 yılında kurulduğundan bu yana Continental tek bir amaç uğrunda çalışıyor: Sürüş konforu ve keyiften ödün vermeden yollara emniyet getirmek. Dünyadaki ilk sırt desenli lastikten vizyoner eContact ve otomotiv güvenliğine ilişkin inovasyonlarımıza kadar 140 yılı aşkın bir süredir hareket kabiliyeti, nakliyat ve imalat konularındaki uzmanlığımızı geliştiriyoruz. Siz bunu okurken 53 ülkede 200.000 kalifiye personel bu amacı gerçekleştirmek için çalışıyor.

En iyi frenleme
Alman mühendisliği
Güvenliğiniz için test edildi
Otomotiv deneyimi
Orijinal Ekipman
Bağımsız test sonuçları
Garanti
Lastik Montaj Güvenliği Talimatları

Kalite Politikamız

LASTİK SAKLAMA

Continental Lastiklerinizi saklıyor…
Yaz lastiklerinin çıkartılıp kış lastiklerinin takılmaya başladığı dönemde ya da tam tersi bir durumda yaşanılan en büyük sıkıntı çıkan lastiklerin saklanmasıdır. İşte tam bu noktada Continental imdadınıza yetişiyor.

Lastik değişim zamanınızda, dilerseniz geçmiş sezon lastiklerinizi bize bırakabilir ve böylece lastiklerinizi saklayacak yer arama derdinden kurtulabilirsiniz. Lastiklerinizi kullanım zamanınız gelene kadar Lastik Otelimizde ağırlayalım, kullanmak istediğinizde size teslim edelim.

YOL YARDIMI

ÇEKİCİ HİZMETİ
Aracın arızalanması, kaza sonucu hareket edemez durumda kalması, iki lastiğin birden patlaması veya stepne bulunmaması gibi durumlarda araç, aynı il sınırlarında en yakın servise; benzinin bitmesi halinde ise en yakın benzinciye çekilir.

KURTARMA HİZMETİ
Aracın çekici ile kurtarılmasının mümkün olmadığı durumlarda (kaza veya başka nedenlerle aracın yoldan çıkması gibi) kurtarma masrafları 200 Euro’ya kadar karşılanır. Belirtilen limiti aşan hizmet bedeli, müşterilerden tahsil edilir.

KONAKLAMA HİZMETİ
Arızalanan veya kaza yapan aracın 48 saat içinde onarılmayacak durumda olması halinde , çekici veya kurtarma işleminin Continental’in yol yardımı hizmeti tarafından yapılması önkoşuluyla, arızalı araç sürücüsüne ve yolculara (maksimum 5 kişi) 3 veya 4 yıldızlı bir otelde kahvaltı dahil konaklama imkanı sağlanır.

ARACIN EMANET VE MUHAFAZASI
Kaza geçiren aracın onarım süreci 72 saati aşacak ise veya aracın çalındıktan sonra bulunması halinde, Continental’in yol yardım hizmeti 3 günlük otopark bedelini karşılayacaktır. Otopark üçreti günlük belediye otopark üçreti aşamaz.

PATLAYAN LASTİĞİN DEĞİŞTİRİLMESİ
Araç Sürücüsünün talep etmesi halinde, havası inen veya patlayan lastik, gönderilecek görevli bir ekip tarafından değiştirilir. Araçta stepne bulunmaması veya lastiğin onarılmasını gerektiren durumlarda araç en yakın yetkili servise çekilir.

Hizmetlerimiz
LASTİK KONTROLÜ
LASTİK SÖKME TAKMA
BALANS AYARI
ROT AYARI
NİTROJEN
LASTİK TAMİRİ
JANT DÜZELTME

Çorlu’ya en iyisi yakışır dedik, size Continentali getirdik.

Harita

Kategori

İlan Hakkı

Bu sizin işiniz mi?

Talep listeleme, işletmenizi yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.