Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)
Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman)

Burak Çifter Gayrimenkul (Aksaray-Karaman) Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

resim 2021 09 29 070639 | Anadoluda Yaşam

Burak Çifter Gayrimenkul olarak Aksaray Merkez, Güzelyurt ve Karaman Merkez’de hizmet veriyoruz. Aksaray ve Karaman emlak firmaları arasında yerimizi aldığımız günden bu yana sektördeki ilerlememiz ile pek çok rakibimizi geride bırakmaya devam ediyoruz. Bölgede değeri artan gayrimenkulleri portföyümüze katarak müşterilerimize zengin seçenekler sunuyoruz. Aksaray ve Karaman bölgesinde satılık daire ve arsa, kiralık daire ve dükkan gibi emlak enstrümanları ile kaliteli ve güvenilir hizmeti mümkün olan en kısa sürede sağlıyoruz.

resim 2021 09 29 070744 | Anadoluda Yaşam

Emlak sektöründeki en büyük problemin yetersiz bilgiye sahip emlak danışmanları olduğunun farkındalığı ile hizmet içi eğitimlerimize uygulamalı olarak devam ediyoruz. Bu bağlamda Aksaray emlak şirketleri arasında kurumsal bir emlak danışmanlık firması yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimize alanında yetkin ve etkin olan emlak danışmanları ile hizmet verme konusunda bölgemizdeki diğer sektör paydaşlarımız arasındaki öncülüğümüzü sürdürüyoruz.

Burak Çifter Gayrimenkul olarak, emlak konusunda donanımlı personellerle Aksaray ve Karaman’da bulunan müşterilerimize daima kaliteli ve doğru bilgiler veriyoruz. Bunun için araştırmalarımızı ve eğitimlerimizi daima revize etmeye, değişen kanunları ve yönetmelikleri özümsemeye özen gösteriyoruz. Bunu yaparken tarihi geçmiş, yürürlükten kaldırılan emlak kanun ve yönetmelik maddelerini de gerekli bilgiler belleğinden ayıklamayı ihmal etmiyoruz. Müşterilerimize her zaman emlakla ilgili en taze ve doğru bilgilerle hitap etmeye özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

unnamed 1 | Anadoluda Yaşam

Burak Çİfter Gayrimenkul olarak bölgemiz dahilinde bulunan en değerli ve talep gören emlak değerlerine hakim olmak, zengin portföyümüzle ve emlak konusunda en bilgili, tecrübeli danışmanlarla, müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmeti en kısa sürede sunabilmek. Bunun yanı sıra  müşterilerimize gayrimenkul yönetimi, rayiç bedel araştırması, yetkili kurumlarda aracılık, vergi dairesi hesaplamaları ve hukuki destek sunabilmek.

Vizyonumuz

AGs-Center Vizyon

Bölgede bulunan gayrimenkul danışmanlık şirketleri arasında lider olarak en değerli emlakların sunulduğu, en bilgili danışmanların çalıştığı, vermiş olduğu hizmet skalasındaki tüm kategorilerde en güvenilir emlak firması olmanın ötesine geçerek ülke çapındaki diğer lider firmalar arasına girebilmek.

Burak Çifter Gayrimenkul Ofisinde Sunduğumuz Hizmetler

resim 2021 09 08 141504 | Anadoluda Yaşam

Kiralama ve Satın Alma

Arsa, ev ve daire portföyümüzle bölgede en değerli ve ihtiyaca uygun emlak değerlerini müşterilerimize sunuyoruz. Hem satmak isteyenler hem de almak isteyenler arasında köprü olarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz gibi kısa süre içinde Aksaray emlak alım satım ve Karaman emlak alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Gayrimenkul Yönetimi

Aidat, abonelik, tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde müşterilerimize her zaman yardımcı oluyoruz.

Yetkili Kurumlarda Aracılık

Yetkili kurumlardan almak istediğiniz bilgi, belge ve hizmetlerde aracılık hizmetlerini sunuyoruz.

Rayiç Bedel Araştırması

Burak Çifter Gayrimenkul emlak ofisimizde gayrimenkullerinizin rayiç bedellerini en doğru şekilde belirleyerek müşterilerimize sunuyoruz.

Vergi Değeri hesaplama

Emlak vergisi, tağu harcı, değer artışı vb. konularda da müşterilerimize en güncel hesaplamaları sunuyoruz.

Hukuki Destek

Gayrimenkul alanında müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü hukuki desteği sunmak üzere anlaşmalı olduğumuz hukuk firmaları ile koordineli olarak çalışıyoruz.

Fotoğraflar