Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu
Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu

Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu Doğrulandı

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

1991 yılının Ocak ayında Millî Eğitim Bakanlığı’ndan eğitim ve öğretime başlama izni alarak kurumsal yapıya kavuşan sürücü kursumuz Artvin ili Borçka ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Trafiğin insan hayatında ne denli önemli olduğunu biliyor ve Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu olarak bilinçli, kurallara uyan, insana ve çevreye saygılı ve araç kullanımına hâkim sürücüler yetiştirmeyi önemsiyoruz.

Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu Bünyesinde Verdiğimiz Eğitimler

artvin borcka kafkas surucu kursu okul | Anadoluda Yaşam

Kursumuza kayıt yaptırarak sürücü adayı olan kursiyerlerimize Millî Eğitim Bakanlığının müfredatı doğrultusunda; İlk Yardım, Araç Tekniği (Motor), Trafik ve Çevre Bilgisi, Genel Trafik Kültürü derslerini hem teorik hem de uygulamalı olarak veriyoruz. Ayrıca alanında uzman direksiyon eğitmenlerimiz ile her kursiyerimizin araç kullanım durumunu değerlendirerek, kişiye özel programlar ile sürüş eğitimleri veriyoruz.

Ehliyet Sınıfları

artvin borçka sürücü kursu3 (1)

Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu bünyesinde verilen ehliyet sınıflarını şöyle sıralayabiliriz;

 • A1-A2 Sınıfı Motosiklet Ehliyeti
 • B Sınıfı Otomobil Ehliyeti
 • C Sınıfı CE Kamyon-Tır Ehliyeti
 • D1 Sınıfı Minibüs Ehliyeti

Kursiyerlerimizin ehliyet sınıf tercihlerini esas alarak grupları oluşturuyor ve deneyimli eğitim kadromuzla eğitim sürecini başarıyla tamamlıyoruz. Ayrıca ehliyet alma tercihini otomatik vites araç kullanarak almak isteyen kursiyerlerimizin de bu yöndeki taleplerini karşılıyor ve son model otomatik vites araçlarımızla sürüş eğitimlerini veriyoruz.

Eğitimlerde Teknoloji Kullanımı

Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu olarak sürücü adaylarına inovasyon ve teknolojik yaklaşımlara uygun şekilde, bilgisayar destekli simülatör araçlar vasıtasıyla trafiğe en iyi şekilde hazırlamak adına eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler ile Artvin sürücü kursları arasında öne çıkıyor ve sürüş kaygısının ve heyecanının azalmasını amaçlıyoruz. Kursiyerlerimiz herhangi bir kısıtlama olmaksızın simülatör eğitimlerine dahil olabiliyor.

Özel Direksiyon Dersi

artvin borcka kafkas surucu kursu direksiyon | Anadoluda Yaşam

Sürücü kursumuzun kursiyerlere sunduğu diğer bir ayrıcalık ise, istenildiğinde özel direksiyon dersi alabilmeleridir. Geçmiş yıllarda ehliyet sahibi olan ancak aracını akan trafikte aktif şekilde kullanamayan sürücü adayları için özel direksiyon dersi veriyoruz. Bu özel direksiyon eğitimi ile yanlış bildiklerinizi unutturuyor, heyecan ve kaygılarınız son buluyor size de trafikte müzik eşliğinde keyifle araç kullanmak kalıyor. Özel direksiyon dersleri talep edildiğinde kursiyerin kendi özel aracı kullanılarak da verilebiliyor. Bu durumda kursiyer kendi aracına alışıyor ve ileriki dönemlerde sorunsuz şekilde trafikte aracını kullanabiliyor.

Biz Büyük Bir Aileyiz

Kursumuzdan ehliyet alan sürücüler ile irtibatımızı asla koparmıyoruz. Kapımızı tüm kursiyerlerimiz için sonuna kadar açıyoruz. Trafik mevzuatındaki gelişmeler ve günlük trafik içinde yaşanılan sorunların çözümüne ilişkin her daim danışmanlık hizmetini veriyoruz.

Çünkü biliyoruz ki, trafiğe kazandırdığımız her bilinçli sürücü, kazaların engellenmesi ve maddi ve manevi zararların önlenmesi açısından son derece önem arz ediyor. Sürücü kursumuzun gerek teorik sınavlarda gerekse direksiyon sınavlarında oldukça başarılı olduğunu istatistiki verilerinden bakarak teyit edebilirsiniz. Bu başarının altında canla başla verilen emeğin olduğunu biliyor ve her kursiyeri özel görmek olduğuna inanıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

artvin borcka kafkas surucu kursu trafik | Anadoluda Yaşam

Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu olarak temel amacımız donanımlı ve bilinçli sürücüler yetiştirmektir. Bu itibarla her kursiyerimizi özel olarak değerlendirip ona göre eğitim programları planlıyoruz. Sınavlar her ne kadar ehliyet sahibi olmaya giden yolda bir belge olsa da, bizim için öncelik, adayların aracı tam anlamıyla ve sorunsuz şekilde kullanabilme yetilerinin gelişmesini sağlamaktır.

Artvin Borçka Kafkas Sürücü Kursu olarak bizim için sınav değil gerçek hayat önemlidir. Kursiyerlerimizi sınavlara hazırlarken eksiklerini tek tek not ederek bu eksiklerin tamamlanması yönünde eğitim planlamamızı güncelliyoruz. Örneğin; parkta eksiğimiz varsa gerektiğinde defalarca uygulama yaparak bu eksikliği gideriyoruz.

Sürüş randevularını genellikle kursiyerlerimizin müsaitlik durumlarına göre planlıyoruz. Ehliyeti alınca bizimle işiniz bitmiyor. Çünkü Borçka sürücü kursları arasında yer alan kurumumuz sizleri ailemizden biri olarak görüyor ve hayatın her alanında bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla irtibatı kesmiyoruz.

Fotoğraflar

Harita

Bugün Kapalı UTC+3

08:00 - 17:30
 • Pazartesi
  08:00 - 17:30
 • Salı
  08:00 - 17:30
 • Çarşamba
  08:00 - 17:30
 • Perşembe
  08:00 - 17:30
 • Cuma
  08:00 - 17:30
 • Cumartesi
  08:00 - 17:30
 • Pazar
  İzin günü

Konum

İstatistik

176 Görüntüleme
0 Değerlendirme
1 Favori
0 Paylaş