AGS Center Çorlu Saç Estetik Merkezi

AGS Center Çorlu Saç Estetik Merkezi Doğrulandı

Saçınız İmzamızdır

Ortalama İncelemeler

Açıklamalar

ags center çorlu

AGS Center Çorlu merkezi olarak, kurucumuz Ayşe Gülsoy liderliğinde Trakya’nın kalbi olan Çorlu’da saç estetik merkezi olarak faaliyet gösteriyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri insanlara faydalı olmak ve müşteri memnuniyetini zirvede tutmak parolasıyla çalışıyoruz. MEB onaylı uzmanlarımız ile Çorlu halkına güler yüzlü ve kaliteli hizmetler veriyoruz.

Merkezimizde danışanlarımıza teknolojik gelişmelere uygun olan kaliteli cihazlarımızla ve boyalarımızla hizmet veriyoruz. Özellikle saç simülasyonu alanında uzmanlığımızı ve başarımızı yapmış olduğumuz başarılı uygulamalarla kanıtlamış bulunuyoruz. AGS Center Çorlu şubesi olarak tek seansta saçınızın seyrek görünümünden kurtulacağınızı garanti ediyoruz. Tüm uygulamalarımızla ilgili detaylı bilgi almak ve farkı bizimle keşfetmek için sizi merkezimize bekliyoruz.

AGS Center Çorlu Şubemizdeki Hedeflerimiz

AGS Center Çorlu Saç Estetik merkezimizde alanında uzmanlığını kanıtlamış olan, MEB sertifikalarına sahip, güvenilir, etik değerlere sahip çıkan, gerekli standartlara sahip, tüm danışanlarımıza kaliteli ve eş değerde hizmet vererek, saç simülasyonu uygulamalarını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Saç simülasyonu işlemleri bazında alanında üst seviyede hizmet veren sektörde lider bir firma olmayı hedefliyoruz.

Çorlu AGS Center Merkezimizde Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Çorlu’da bulunan merkezimizde dünya kalite standartları seviyesinde saç simülasyonu hizmeti veriyoruz. Sektörümüzde önde gelen teknolojik cihazları ve teknikleri kullanıyoruz. Güven ve sağlık odaklı hizmet anlayışımızla seyrek saçlarınız için etkili çözümleri AGS saç simülasyonu Çorlu merkezimizde uyguluyoruz.

Saç Simülasyonu Nedir?

Saç simülasyonu, saç dövmesi ya da saç mikropigmentasyonu isimleri ile de anılan bir yöntemdir. Cerrahi bir yöntem olmamakla birlikte seyrek saç görünümünü gidermek için yapılan işlemlerinden biridir. Saç kökleri ve kılların yapısını taklit eden özel cihazlarla seyreklik olan alanlara epidermal mikropigmentasyon uygulama işlemi gerçekleştirilir.

İşlem Sırasında Acı Olur mu?

İşlem sırasında mikro iğneler kullanılmasına rağmen acı hissi oluşabilir. Bunun engellenmesi için AGS Center Çorlu merkezimizde özel kremler kullanıyoruz. Uygulamanın hemen ardından günlük rutininize geri dönebiliyorsunuz.

Kimlere Uygulanabilir?

sac simulasyonu | Anadoluda Yaşam

Hamile olmayan, hepatit veya Aids olmayan kişilere saç simülasyonu uygulaması yapılıyor. Bununla birlikte; epilepsi hastaları, kalp hastalıları, kanser hastalarına kişilere saç simülasyonu yapılabilmesi için doktor onayı gerekiyor. Eğer kortizon ve antibiyotik kullanımı söz konusu ise bu ilaçların kullanımı bittikten sonra uygulama yapılabiliyor.

Kullanılan Boyaların Özellikleri Nelerdir?

resim 2021 09 05 021914 | Anadoluda Yaşam

AGS Center Çorlu saç estetik merkezimizde su bazlı ve bitkisel boyalar kullanıyoruz. Sadece saç simülasyonu için üretilen ve kafa derinize zarar vermeyen boyaları tercih ediyoruz. İşlem sırasında dövme boyaları kullanmıyoruz.

Saç Ekimi İle Saç Simülasyonu Arasındaki Fark

AGS Center bünyesinde uyguladığımız saç simülasyonu işleminde saç diplerine mikro iğnelerle saç efekti veriyoruz. Saç ekimi işleminden sonra tatmin edici bir sonuç alabilmek için 1 yıl gibi uzun bir süre beklemek gerekiyor. Oysa bu işlemde seans sonrasında hemen sonuç alınıyor. Saç simülasyonu, asla cerrahi bir işlem değil.. Saç ekimi yapılmış olan kişilere de 6 ay gibi bir süre geçtikten sonra işlem yapılabiliyor. Siz de saçınızdaki seyreklik problemleri yaşıyorsanız ve cerrahi işlemlerden çekinceniz varsa merkezimizi ziyaret edebilir uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Harita

Bugün Şimdi açık UTC+3

09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Pazartesi
  09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Salı
  09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Çarşamba
  09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Perşembe
  09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Cuma
  09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Cumartesi
  09:00 - 00:00 00:00 - 18:00
 • Pazar
  İzin günü