Açıklama

Şarkılara getirdiği özgün yorumlarla müzik dünyasına damga vuran genç müzisyen Zeynep Bastık Sinop konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Çeşitli formatlarda oluşturduğu programlarla müziğe yeni bir bakış açısı kazandıran şarkıcı, halkın gönlünü kazanmayı başarıyor. “Uslanmıyor Bu” “Her Mevsim Yazım” “Her Yerde Sen” gibi şarkıları ve geliştirdiği birçok cover parçayla dikkatleri üzerinde toplayan sanatçının konserlerine de ilgi yoğun. Başarılı şarkıcı 2022 yılında vereceği konserlere son hız devam ediyor. 16 Temmuz 2022 tarihinde Akliman Mesire Alanı’nda gerçekleşecek Zeynep Bastık Sinop konseri için bilet satışları devam ediyor. BİLETİX üzerinden; avantajlı dönem fırsatları kapsamında tek kategoride 240 TL olarak satışa sunulan Sinop Zeynep Bastık konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Zeynep Bastık Sinop konseri için her yaş grubu bilete tabidir.
  • Etkinlik için: Kapı Açılış Saati 19:00 – Etkinlik Saati 21:30. Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Zeynep Bastık Ankara konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.