Açıklama

Şarkılara getirdiği özgün yorumlarıyla senelerdir müzikseverlerin kulaklarının pasını silen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe İstanbul konseriyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Müzik camiasında bomba etkisi yaratan “Çabuk Olalım Aşkım” “Çat Kapı” “Delikanlım” ”Yürü Anca Gidersin” gibi şarkıların yorumcusu yetenekli sanatçı en sevilen şarkılarını hayranları için seslendiriyor. 2022 yılında vereceği konserler arasında İstanbul şehri de olan şarkıcı, dinleyicilere unutulmayacak bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. 14 Mayıs 2022 tarihinde JJ Arena’da gerçekleşecek İstanbul Yıldız Tilbe konserinin büyük ilgi göreceği biliniyor. Yıldız Tilbe İstanbul konseri için bilet fiyatları; Ayakta – 169.50 TL, Sahne Önü Ayakta – 226.00 TL, Sahne Önü (VIP) – 4 Kişilik – (İkramlı) – 5000.00 TL. Biletler Biletix‘de!

  • Yıldız Tilbe İstanbul konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Yıldız Tilbe İstanbul konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.