Açıklama

Kısa sürede çıkışı yakalayarak halkın gönünü kazanan başarılı rap sanatçısı Uzi Balıkesir konseri ile sevenlerini coşturmaya geliyor. Asıl adı Utku Yalçınkaya olan rap müziğin sevilen sanatçısı son dönemlere bomba gibi düşen hareketli şarkılarıyla dikkatleri üzerinde topluyor. “PAPARAZZI” “Makine” “Umrumda Değil” “Krvn” “Arasan da” “Cindy” “Le Cane” gibi sayısız şarkısıyla rap camiasında adından söz ettiren genç isim Çavo olarak da tanınıyor. 2021 yılında çıkardığı albümlerin 300 milyon üzerinde dinlenmesiyle dünya listelerinde yer bulan ünlü rap yıldızı hayranlarına unutulmayacak bir konser yaşatmaya hazırlanıyor.  Şarkıcının 2022 yılında vereceği konserler arasında Balıkesir de bulunuyor. 13 Ağustos 2022 tarihinde Balıkesir Gybet Beach’te gerçekleşecek konsere ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Uzi Balıkesir konseri için biletler tek kategoride 200 TL olarak BİLETİX’den satışa sunuluyor. Etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Uzi Balıkesir konseri için kkapı açılış saati 20:30’dur.
  • Balıkesir Uzi konseri için etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.