Açıklama

Birbirinden eğlenceli gösterileri ve “Arkadaşım” karakteriyle halkın hafızasına kazınan ünlü komedyen Tolga Çevik İzmir gösterisi ile sevenlerini bekliyor. Ülkemizde farklı şehirlerde tek kişilik gösterilerini sergileyen başarılı komedi sanatçısı Tolgshow İzmir gösterisi ile 26 Mayıs 2022 tarihinde komedi severlerle buluşuyor. “Vizontele” “Organize İşler” “Sen Kimsin” “Patron Mutlu Son İstiyor” gibi çok konuşulan yapımlarda hayat verdiği karakterler ile sinemada da halkın gönlünü kazanan sanatçı, gösterileriyle sevenlerini salonlara kilitlemeye devam ediyor. İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan Tolga Çevik İzmir stand-up gösterisi için ilginin yoğun olması bekleniyor. Beş kategoride satışa sunulan İzmir Tolga Çevik Tolgshow bilet fiyatı ise; 1. Kategori – 275.00 TL, 2. Kategori – 220.00 TL, 3. Kategori – 198.00 TL, 4. Kategori – 165.00 TL, 5. Kategori – 143.00 TL şeklinde. Biletler BİLETİX‘de!

  • Tolga Çevik İzmir gösterisi için 9 yaş sınırı vardır. 9 yaşından küçükler etkinlik alanına alınmayacak olup 9 yaş üstü bilete tabidir.
  • Gösteri görsel ve işitsel olarak kayıt altına alınacak olup sanatçı ve organizasyon şirketi tarafından izleyicilerden izin alınmaksızın kullanılabilecektir.
  • Gösteri COVID-19 tedbirleri kapsamında gerçekleşecektir.
  • Tolga Çevik İzmir gösterisi etkinlik alanına yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.
  • Organizasyon firması gösteri saati, yeri ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Organizasyon firması İzmir Tolgshow gösterisi için etkinlikte eğlence ortamını bozabilecek kişileri bilet iadesi yapmak koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.