Açıklama

Tek kişilik gösterileri ve “Arkadaşım” karakteriyle hafızalara kazınan ünlü komedi sanatçısı Tolga Çevik Antalya gösterisi ile komedi severleri bekliyor. Ülkemizde farklı şehirlerde gösterisini sergileyen başarılı komedyen Tolgshow Antalya gösterisi ile 29 Mayıs 2022 tarihinde sevenleriyle buluşuyor. “Vizontele” “Organize İşler” gibi çok tutulan yapımlarda hayat verdiği karakterler ve “Patron Mutlu Son İstiyor” “Sen Kimsin” gibi filmleri ile sinemada da halkın gönlünü kazanan sanatçı, gösterileriyle salonları doldurmaya devam ediyor. Antalya Açıkhava’da gerçekleşecek olan Tolga Çevik Antalya stand-up gösterisi için ilginin yoğun olması bekleniyor. Altı kategoride satışa sunulan Antalya Tolga Çevik Tolgshow bilet fiyatı ise 1. Kategori – 275.00 TL, 2. Kategori – 220.00 TL, 3. Kategori – 198.00 TL, 4. Kategori – 165.00 TL, 5. Kategori – 143.00 TL, 6. Kategori – 121.00 TL şeklinde. Biletler Biletix‘de!

  • Tolga Çevik Antalya gösterisi için 9 yaş sınırı vardır. 9 yaşından küçükler etkinlik alanına alınmayacak olup 9 yaş üstü bilete tabidir.
  • Gösteri görsel ve işitsel olarak kayıt altına alınacak olup sanatçı ve organizasyon şirketi tarafından izleyicilerden izin alınmaksızın kullanılabilecektir.
  • Gösteri COVID-19 tedbirleri kapsamında gerçekleşecektir.
  • Tolga Çevik Antalya gösterisi etkinlik alanına yiyecek ve içecek getirmek yasaktır.
  • Organizasyon firması gösteri saati, yeri ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Organizasyon firması Antalya Tolgshow gösterisi için etkinlikte eğlence ortamını bozabilecek kişileri bilet iadesi yapmak koşuluyla etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.