Açıklama

Türk pop müziğinin en çok dinlenen isimlerinden Soner Sarıkabadayı Bursa konseri ile hayranlarının kulaklarının pasını silmeye geliyor. 2009 yılında çıkardığı “Buz” adlı albümüyle yükselişe geçen başarılı sanatçı şimdilerde yaptığı şarkılarla halkın beğenisini kazanmaya devam ediyor. “Trio” “Taş” “Kara” gibi albümlerinin yanında “Boza Boza” “Tekamül” “Gel De Uyu” “Tarifi Zor” gibi çeşitli şarkılarla müzik listelerinde ilklere yerleşen şarkıcı 2022 yılında birçok ilde konser vermeye hazırlanıyor. 07 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek Soner Sarıkabadayı Bursa konseri için de ilginin yoğun olması bekleniyor. Jolly Joker Bursa’da gerçekleşecek Bursa Soner Sarıkabadayı konseri için biletler BİLETİX üzerinden satışa çıkarken bilet fiyatı; Ayakta – 169.50 TL, Bistro A – 226.00 TL, Sahne Önü – 282.50 TL, Sahne Önü (VIP) – İkramlı – 3 Kişilik – 3200.00 TL, Loca – İkramlı – 3 Kişilik – 3200.00 TL, Sahne Önü (VIP) – İkramlı – 4 Kişilik – 3600.00 TL, Loca – İkramlı – 4 Kişilik – 3600.00 TL. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Soner Sarıkabadayı Bursa konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır. Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 28 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
  • Etkinlik için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Bursa Soner Sarıkabadayı konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Soner Sarıkabadayı Bursa konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.