Açıklama

Yetenekli Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve bestecisi Sıla Bursa konseri ise sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatmaya geliyor. Sahne eğitimine lise yıllarında başlayan genç sanatçı üniversitede aldığı caz eğitiminin üstüne 2007 yılında çıkardığı “…Dan Sonra” şarkısıyla çıkışı yakalıyor. “Zor Sevdiğimden” “Yoruldum” “Acısa da Öldürmez” “Vaziyetler” “Kafa” “İmkansız” gibi şarkılarıyla müzik listelerini sallayan ve halkın gönlünde taht kurmayı başaran başarılı sanatçı şimdilerde konserlerine son hız devam ediyor. Sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında Bursa de bulunuyor. 01 Haziran 2022 tarihinde Bursa Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Sıla Bursa konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Altı kategoride; 1. Kategori – 500.00 TL, 2. Kategori – 400.00 TL, 3. Kategori – 325.00 TL, 4. Kategori – 275.00 TL, 5. Kategori – 200.00 TL, 6. Kategori – 150.00 TL olarak BİLETİX üzerinden satışa çıkan Bursa Sıla konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:15’dir.
  • Sıla Bursa konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etlinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sıla Bursa konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.