Açıklama

Başarılı şarkıcı, şarkı yazarı ve bestecisi Sıla Balıkesir konseri ise hayranlarının kulaklarının pasını silmeye hazırlanıyor. Sahne eğitimlerine lise senelerinde başlayan genç sanatçı üniversitede aldığı caz eğitiminin üstüne 2007 yılında yayınladığı “…Dan Sonra” şarkısıyla çıkışı yakalıyor. “Yoruldum” “Zor Sevdiğimden” “Acısa da Öldürmez” “Kafa” “Vaziyetler” “İmkansız” gibi parçalarıyla halkın gönlünde taht kurmayı başaran yetenekli sanatçı şimdilerde konserler vermeye devam ediyor. Sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında Balıkesir de bulunuyor. 09 Temmuz 2022 tarihinde Altınoluk Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek Sıla Balıkesir konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Beş kategoride; 1. Kategori – 375.00 TL, 2. Kategori – 300.00 TL, 3. Kategori – 250.00 TL, 4. Kategori – 200.00 TL, 5. Kategori (Numarasız) – 150.00 TL olarak BİLETİX üzerinden satışa çıkan Balıkesir Sıla konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:15’dir.
  • Sıla Balıkesir konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sıla Balıkesir konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.