Açıklama

Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve bestecisi Sıla Antalya konseri ise sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Sahne eğitimi almaya lise yıllarında başlayan genç sanatçı üniversitede aldığı caz eğitiminin üzerine 2007 yılında “…Dan Sonra” şarkısıyla çıkış yapıyor. “Acısa da Öldürmez” “Vaziyetler” “Yoruldum” “İmkansız” “Zor Sevdiğimden” “Kafa” gibi şarkılarıyla müzik listelerini sallayan ve halkın beğenisini kazanan başarılı sanatçı şimdilerde konserlerine son hız devam ediyor. Sanatçının 2022 yılında vereceği konser arasında Antalya da bulunuyor. 03 Haziran 2022 tarihinde Antalya Açıkhava’da gerçekleşecek Sıla Antalya Konseri, Bursa konserinden iki gün sonra. Altı kategoride; 1. Kategori – 500.00 TL, 2. Kategori – 400.00 TL, 3. Kategori – 325.00 TL, 4. Kategori – 275.00 TL, 5. Kategori – 200.00 TL, 6. Kategori – 150.00 TL olarak BİLETİX üzerinden satışa çıkan Antalya Sıla konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 20:30, etkinlik başlangıç saati 21:15’dir.
  • Sıla Antalya konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etlinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sıla Antalya konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.