Açıklama

Başarılı Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve bestecisi Sıla Antalya konseri ise sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatmaya geliyor. Sahne eğitimine lise senelerinde başlayan genç sanatçı üniversitede aldığı caz eğitiminin üzerine 2007 yılında “…Dan Sonra” şarkısıyla çıkışı yakalıyor. “Acısa da Öldürmez” “Yoruldum” “Vaziyetler” “Zor Sevdiğimden” “İmkansız” “Kafa” gibi şarkılarıyla müzik listelerini alt üst eden ve halkın gönlünü kazanan yetenekli sanatçı şimdilerde konserlerine tam gaz devam ediyor. Sanatçının 2022 yılında vereceği konserler arasında İzmir de bulunuyor. 15 Ekim 2022 tarihinde Alanya Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Sıla Antalya Konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Beş kategoride; 1. Kategori – 560.00 TL, 2. Kategori – 448.00 TL, 3. Kategori – 364.00 TL, 4. Kategori – 308.00 TL, 5. Kategori – 252.00 TL olarak BİLETİX üzerinden satışa çıkan Antalya Sıla konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Alanya Sıla konseri için etkinlik için kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:15’dir.
  • Antalya Sıla konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etlinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Sıla Alanya konseri için katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sıla Antalya konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.