Açıklama

Hareketli parçalarıyla halkı kendisine hayran bırakan başarılı şarkıcı Serdar Ortaç Yalova konseri ile sevenlerine unutulmaz bir gün yaşatmaya geliyor. 1994 yılında çıkardığı ilk albümü “Aşk İçin-Karabiberim” ile müzik dünyasına adım atan yetenekli şarkıcı yükselişe geçtiği dönemlerden beri çok sayıda ödüle layık görülüyor. 1996 yılında çıkardığı ikinci albümü olan “Yaz Yağmuru”nun tamamını ispanyolca seslendirerek başarısını katlayan sanatçının şarkıları hala daha sıklıkla dinlenmeye devam ediyor. “Mesafe” “Sana Değmez” “Gamzelim” “Ne Bu Neşe” “Hadi Çal” gibi daha sayısız şarkısıyla hayranlarının kulaklarının pasını silen şarkıcı 2022 yılında da konserler vermeye devam ediyor. 03 Temmuz 2022 tarihinde Mawish Beach & Disco’da gerçekleşecek Yalova Serdar Ortaç konseri için ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Biletleri BİLETİX üzerinden tek kategoride 224 TL olarak satışa çıkan Serdar Ortaç Yalova konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Serdar Ortaç Yalova konseri için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Etkinlik için belirtilen bilet fiyatına günlük plaj girişi dahildir.
  • Serdar Ortaç Yalova konseri için etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.