Açıklama

Kendine has müzik tarzıyla halkın gönlünü kazanan müzisyen Serdar Ortaç Muğla konseri ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 1994 yılında yayına çıkardığı ilk albümü “Aşk İçin-Karabiberim” ile müzik camiasına ilk adımlarını atan başarılı şarkıcı yükselişe geçtiği dönemlerden itibaren çok sayıda ödüle layık görülüyor. 1996 yılında çıkardığı ikinci albümü olan “Yaz Yağmuru”nun tamamını ispanyolca seslendirerek müzik kariyerinde yeni bir akışı yakalayan şarkıcının parçaları sıklıkla dinlenmeye devam ediyor. “Mesafe” “Hadi Çal” “Gamzelim” “Ne Bu Neşe” “Sana Değmez” “Poşet” gibi daha sayısız şarkısıyla hayranlarının kulaklarının pasını silen şarkıcı 2022 yılında da Türkiye’nin çeşitli illerinde konserlerine hazılanıyor. 10 Eylül 2022 tarihinde Babadağ Teleferik 1200 Metre Sahnesi’nde gerçekleşecek Muğla Serdar Ortaç konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Biletleri BİLETİX üzerinden çeşitli kategorilerde; Sahne Önü B – C – 1430.00 TL, Sahne Önü A – D – 880.00 TL, Tribün B – 550.00 TL, Tribün A -C – 385.00 TL olarak satışa çıkan Serdar Ortaç Muğla konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Etkinlikte 6 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Serdar Ortaç Muğla konseri için alanda etkinlik 18:30’da başlayacaktır. Saat 22:15’ten sonra salona seyirci alınmayacaktır.
  • 1200 Mt yükseklik serin olduğu için tedarikli gelmenizi önemle tavsiye ederiz.
  • Serdar Ortaç Muğla konseri için ulaşım sadece teleferik yoluyla yapılmaktadır. Konser sonrası DJ performansı ve ikramlar olacaktır ve konser sonrası 8 kişi kapasiteli teleferik kabinleri vasıtasıyla Ana Giriş’e iniş sağlanacaktır. 
  • Babadağ Teleferik tecrübeniz için ekstra ücretlendirme yapılmayacaktır.
  • Organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.