Açıklama

Hareketli parçalarıyla halkın gönlünde taht kuran şarkıcı Serdar Ortaç İstanbul konseri ile sevenlerine unutulmaz bir gün yaşatmaya geliyor. 1994 yılında yayınladığı ilk albümü “Aşk İçin-Karabiberim” ile müzik dünyasına adım atan başarılı şarkıcı yükselişe geçtiği dönemlerden beri çok sayıda ödüle layık görülüyor. 1996 yılında çıkardığı ikinci albümü olan “Yaz Yağmuru”nun tamamını ispanyolca seslendirerek başarısını katlayan şarkıcının parçaları sıklıkla dinlenmeye devam ediyor. “Mesafe” “Gamzelim” “Sana Değmez” “Hadi Çal” “Ne Bu Neşe” gibi daha sayısız şarkısıyla hayranlarının kulaklarının pasını silen şarkıcı 2022 yılında da konserler vermeye devam ediyor. 12 Haziran 2022 tarihinde Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleşecek İstanbul Serdar Ortaç konseri için ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Biletleri BİLETİX üzerinden çeşitli kategorilerde; Protokol – 825.00 TL, Sahne Önü A-B-C Bloklar – 550.00 TL, Sahne Önü D-E-F Bloklar – 440.00 TL, 1. Kategori – 330.00 TL, 2. Kategori – 302.50 TL, 3. Kategori – 275.00 TL, 4. Kategori – 220.00 TL, 5. Kategori – 165.00 TL olarak satışa çıkan Serdar Ortaç İstanbul konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Serdar Ortaç İstanbul konseri için: Etkinlik kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir. 
  • Etkinlik gişesi etkinlikten 3 saat önce açılır. 6 yaş altı konsere alınmamaktadır. 
  •  Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Serdar Ortaç İstanbul konseri için etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.