Açıklama

Kendine has müzik tarzıyla halkın gönlünü kazanan müzisyen Serdar Ortaç Bursa konseri ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 1994 yılında yayına çıkardığı ilk albümü “Aşk İçin-Karabiberim” ile müzik camiasına ilk adımlarını atan başarılı şarkıcı yükselişe geçtiği dönemlerden itibaren çok sayıda ödüle layık görülüyor. 1996 yılında çıkardığı ikinci albümü olan “Yaz Yağmuru”nun tamamını ispanyolca seslendirerek müzik kariyerinde yeni bir akışı yakalayan şarkıcının parçaları sıklıkla dinlenmeye devam ediyor. “Mesafe” “Hadi Çal” “Gamzelim” “Ne Bu Neşe” “Sana Değmez” “Poşet” gibi daha sayısız şarkısıyla hayranlarının kulaklarının pasını silen şarkıcı 2022 yılında da Türkiye’nin çeşitli illerinde konserlerine hazılanıyor. 22 Temmuz 2022 tarihinde Club Inferno Bursa sahnesinde gerçekleşecek Bursa Serdar Ortaç konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Biletleri BİLETİX üzerinden tek kategoride; 140 TL olarak satışa çıkan Serdar Ortaç Bursa konseri için etkinlik kuralları ise şu şekilde:

  • Serdar Ortaç Bursa konseri için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Konser için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 
  • Serdar Ortaç Bursa konseri için etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.