Açıklama

Asıl adı Ufuk Yıkılmaz olan ve müzik hayatına ortaokul çağında adım atan genç sanatçı Şehinşah Eskişehir konseri ile sevenleriyle buluşuyor. 36 yaşındaki yetenekli rap şarkıcısı, son zamanlara damgasını vuran “Hadi Yaparsın” “Pirana” “Milyon” “Kıskanç” “Kunteper” gibi düet ve şarkılarıyla rap müzik dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor. 2017’de yayınladığı “Karma” adlı parçasında trap müziği işleme tarzı ile dikkatleri çeken şarkıcı aynı zamanda bu şarkının müzik kariyeri için bir dönüm niteliğinde olduğunu da söylüyor. Şimdilerde rap müziğin yükselen isimlerinden biri haline gelen sevilen şarkıcının 2022 yılında vereceği konserlerin ardı arkası kesilmiyor. 16 Haziran 2022 tarihinde Milyon Performance Hall Eskişehir sahnesinde gerçekleşecek Şehinşah Eskişehir konseri için bilet fiyatı 100 TL. Biletler BİLETİX’de!

  • Şehinşah Eskişehir konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Eskişehir Şehinşah konseri girişinde kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Organizasyon firmasının gerek gördüğü durumlarda bilet ücretinin iadesini yapmak koşuluyla konser alanına almama hakkı bulunmaktadır.