Açıklama

Asıl adı Ufuk Yıkılmaz olan ve müziğe ortaokul çağında adım atmış genç sanatçı Şehinşah Ankara konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. 36 yaşındaki başarılı şarkıcı, son zamanlara damgasını vuran “Pirana” “Milyon” “Koyu” “Kıskanç” “Kunteper” “Hadi Yaparsın” gibi şarkı ve düetleriyle rap müzik dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor. 2017’de çıkardığı “Karma” adlı şarkısında trap müziği işleyiş biçimi ile dikkatleri çeken rap yıldızı aynı zamanda bu şarkının müzik hayatı için bir dönüm noktası olduğunu da söylüyor. Şimdilerde rap müziğin yükselen isimlerinden biri haline gelen sevilen şarkıcının 2022 yılında vereceği konserlerin ardı arkası kesilmiyor. 15 Haziran 2022 tarihinde Hayal Kahvesi Ankara’da gerçekleşecek Şehinşah Ankara konseri için bilet fiyatı 100 TL. Biletler BİLETİX’de!

  • Şehinşah Ankara konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Ankara Şehinşah konseri girişinde kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Organizasyon firmasının gerek gördüğü durumlarda bilet ücretinin iadesini yapmak koşuluyla konser alanına almama hakkı bulunmaktadır.