Açıklama

Çıkardığı ilk şarkısı olan “Yalan” ile genç kesimi kendine hayran bırakan Sefo Yalova konseri ile sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Gerçek adı Seyfullah Sağır olan fakat sahne adıyla bildiğimiz 1998 yılı doğumlu Sefo, hareketli şarkılarla 2018 yılı mart ayından beri şarkılarıyla halkın beğenisini kazanmayı başarıyor. “Bilmem mi?” “Toz Duman” “Derdi Ne” “Affettim” gibi şarkılarının yanında “Bonita” gibi düetleriyle de rap camiasına hareketlilik kazandıran başarılı sanatçının, 2022 yılında vereceği konserlerin ardı arkası kesilmiyor. 03 Mayıs 2022 tarihinde Mawish Beach & Disco’da gerçekleşecek Sefo Yalova konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Genel Giriş kategorisinde satışa sunulan Yalova Sefo konseri biletleri BİLETİX üzerinden 168.00 TL. Etkinlik kuraları ise şu şekilde;

  • Yalova Sefo konseri için katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sefo Yalova konseri için yaş sınırı bulunmamaktadır.
  • Etkinlik için kapı açılış saati 19:00’dur.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Sefo Yalova konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.