Açıklama

2018 yılı mart ayında çıkardığı ilk şarkısı “Yalan” ile müzik dünyasına bomba gibi düşen Sefo Tokat konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Asıl adı Seyfullah Sağır olan ancak sahne adıyla tanıdığımız 1998 yılı doğumlu Sefo, birbirinden hareketli şarkılarla özellikle genç kesimin dikkatini toplamayı başarıyor. “Toz Duman” “Affettim” “Bilmem mi?” “Derdi Ne” gibi şarkılarıyla rap camiasına hareketlilik kazandıran genç sanatçının, 2022 yılında vereceği konserlerin ardı arkası kesilmiyor. 25 Eylül 2022 tarihinde Tokat Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek Sefo Tokat konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Erken dönem kategorisinde sınırlı sayıda üretilen Tokat Sefo biletleri BİLETİX üzerinden çift kategoride; Sahne Önü – 110.00 TL, Genel Giriş – 60.00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Etkinlik kuraları ise şu şekilde;

  • Tokat Sefo konseri için katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sefo Tokat konseri için 8 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Etkinlik için kapı açılış saati 17:00, konser saati 21.00’dır.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Sefo Tokat konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.