Açıklama

İlk şarkısı “Yalan” ile halkı kendine hayran bırakan Sefo İstanbul konseri ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Asıl adı Seyfullah Sağır olan ancak sahne adıyla Sefo olarak bildiğimiz 1998 yılı doğumlu sanatçı, hareketli şarkılarıyla 2018 yılının mart ayından beri halkın beğenisini kazanmayı başarıyor. “Toz Duman” “Bilmem mi?” “Affettim” “Derdi Ne” “Tutsak” gibi şarkılarının yanında “Bonita” gibi düetleriyle de rap camiasına hareketlilik kazandıran yetenekli sanatçının, 2022 yılında vereceği konserlerin ardı arkası kesilmiyor. 28 Haziran 2022 tarihinde Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleşecek Sefo İstanbul konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Çeşitli kategorilerde; Sahne Önü Ayakta – 330.00 TL, 1. Kategori – 275.00 TL, 2. Kategori – 247.50 TL, 3. Kategori – 220.00 TL, 4. Kategori – 192.50 TL, 5. Kategori – 165.00 TL olarak satışa sunulan İstanbul Sefo biletleri BİLETİX’de! Etkinlik kuraları ise şu şekilde;

  • Etkinlik için kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dır.
  • Sefo İstanbul konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sefo İstanbul konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir. Etkinlik gişesi etkinlikten 3 saat önce açılmaktadır.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.