Açıklama

İlk şarkısı “Yalan” ile halkı kendine hayran bırakan Sefo Ankara konseri ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Asıl adı Seyfullah Sağır olan ancak sahne adıyla Sefo olarak bildiğimiz 1998 yılı doğumlu sanatçı, hareketli şarkılarıyla 2018 yılının mart ayından beri halkın beğenisini kazanmayı başarıyor. “Toz Duman” “Bilmem mi?” “Affettim” “Derdi Ne” “Tutsak” gibi şarkılarının yanında “Bonita” gibi düetleriyle de rap camiasına hareketlilik kazandıran yetenekli sanatçının, 2022 yılında vereceği konserlerin ardı arkası kesilmiyor. 28 Haziran 2022 tarihinde Congresium Teras Ankara sahnesinde gerçekleşecek Sefo Ankara konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. Çeşitli kategorilerde; Genel Giriş – 200.00 TL, Sahne Önü VIP – 450.00 TL olarak satışa sunulan Ankara Sefo biletleri BİLETİX’de! Etkinlik kuraları ise şu şekilde;

  • Sefo Ankara konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. Etkinlik alanına yiyecek ve içecekler, kamera ve fotoğraf makinesi gibi kayıt cihazları alınmayacaktır.
  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Sefo Ankara konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir. Etkinlik gişesi etkinlikten 3 saat önce açılmaktadır.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.