Açıklama

2008 yılında kurulan ve kısa sürede halkın beğenisini kazanan Türk rock grubu Pera Kocaeli konseri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. “Biri Vardı” “Sensiz Ben” “Ağla” “Unut” gibi şarkıları ve çıkardığı çok sayıda albümüyle ön plana çıkan grup Gökhan Mandır, Hakan Ünalan, Barış Ceylan ve Kaya Sevinç gibi isimlerden oluşuyor. 2022 yılında Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler vermeye devam eden Pera Kocaeli konseri ile de hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. 16 Eylül 2022 tarihinde Hayal Kahvesi Kocaeli sahnesinde gerçekleşecek Kocaeli Pera konserine ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. BİLETİX üzerinden tek kategoride satışa sunulan biletler 115 TL. Etkinlik kuralları ise şu şekilde!

  • Pera Kocaeli konseri için 18 yaş sınırı vardır.
  • Etkinlik için misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması etkinlikte huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.