Açıklama

2008 yılında kurulan ve kısa sürede halkın beğenisini kazanan Türk rock grubu Pera Çanakkale konseri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. “Biri Vardı” “Sensiz Ben” “Ağla” “Unut” gibi şarkıları ve çıkardığı çok sayıda albümüyle ön plana çıkan grup Gökhan Mandır, Hakan Ünalan, Barış Ceylan ve Kaya Sevinç gibi isimlerden oluşuyor. 2022 yılında Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler vermeye devam eden Pera Çanakkale konseri ile de hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. 07 Ekim 2022 tarihinde 6:45 KK Çanakkale’de gerçekleşecek Çanakkale Pera konserine ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. BİLETİX üzerinden tek kategoride satışa sunulan biletler 115 TL. Etkinlik kuralları ise şu şekilde!

  • Pera Çanakkale konseri için 18 yaş sınırı vardır.
  • Etkinlik için kapı açılış saati 19:00, konser saati 22:00’dır.
  • Pera Çanakkale konseri için misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması etkinlikte huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.