Açıklama

İlk gerçek sahne deneyimini Ocak 1987 tarihinde İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bir düğün salonunda gerçekleştiren Türk heavy metal grubu Pentagram Kocaeli konseri ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor. 1984 yılında Lise çağındaki üç gencin oluşturduğu grubun bazı üyeleri bugüne kadar gelmiş olsa da ne yazık ki bazı üyeleri ayrılmış durumda. Günümüz kadrosuyla 30 Ekim 2020 tarihinde dijital platformlarda yayınlanan “Bu Düzen Yıkılsın” adlı ilk besteleri müzikseverler tarafından oldukça beğeniliyor. Türkçe ve yabancı birçok şarkı seslendiren başarılı grubun “Şeytan Bunun Neresinde” “Lions in a Cage” “Gündüz Gece” “Fly Forever” şarkıları da dinleyiciler tarafında oldukça seviliyor. 16 Ekim 2022 tarihinde Hayal Kahvesi Koaeli’de gerçekleşecek Pentagram Kocaeli konseri için bilet fiyatı; Genel Giriş 150 TL. Biletler BİLETİX’de!

  • Pentagram Kocaeli konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • İzmit Pentagram konseri için organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Kocaeli Pentagram konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.