Açıklama

Asıl adı Onur Dursun olan, fakat herkesin sahne adıyla tanıdığı sevilen sanatçı Ozbi Bursa konseri ile müzikseverlerle buluşuyor. “Asi” adlı şarkısı ile gündeme oturmayı başaran rap şarkıcısı, sonrasında çıkardığı “Rakılı Live” serisi ile de halkın ilgisini kazanmayı başarıyor. “Şarkılarım rap ağırlıklı olsa da okuduğum nakaratlarda farklı tınılar var” sözleriyle yetenekli şarkıcı, yalnızca rap severleri değil tüm müzik severleri etkilemeyi başarıyor. Rap dünyasının yenilikçi ismi Ozbi’nin konserlerine olan ilgi de oldukça yoğun. 15 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek Ozbi Bursa konseri Jolly Joker Bursa sahnesinde dinleyicileri bekliyor. Avantajlı dönem kategorisinde; Ayakta – 113.00 TL, Sahne Önü Ayakta – 169.50 TL, Balkon Bistro – 226.00 TL olarak satışa çıkan Bursa Ozbi konseri için biletler BİLETİX‘de! Etkinlik kuralları ise şu şekilde,

  • Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük bireyler etkinliğe kabul edilmeyecektir.
  • Ozbi Bursa konseri için belirtilen saat kapı açılış saatidir. Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 28 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Ozbi Bursa konseri için organizasyon firması huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.