Açıklama

Orijinal adı Onur Dursun olan, fakat herkesin sahne adıyla tanıdığı sanatçı Ozbi Ankara konseri ile müzikseverlerle buluşuyor. “Asi” adlı şarkısı ile gündemde yer edinmeyi başaran rap şarkıcısı, sonrasında çıkardığı “Rakılı Live” serisi ile de halkın ilgisini kazanmayı başarıyor. “Şarkılarım rap ağırlıklı olsa da okuduğum nakaratlarda farklı tınılar var” sözleriyle yetenekli şarkıcı, yalnızca rap severleri değil tüm müzik severleri etkilemeyi başarıyor. Rap dünyasının yenilikçi ismi Ozbi’nin konserlerine olan ilgi de oldukça yoğun. 1 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşecek Ozbi Ankara konseri Jolly Joker Ankara sahnesinde dinleyicilerini bekliyor. Avantajlı dönem kategorisinde; Ayakta – 124.50 TL, Balkon Bistro – 226.00 TL, Sahne Önü Ayakta – 169.50 TL olarak satışa çıkan Ankara Ozbi konseri için biletler BİLETİX’de! Etkinlik kuralları ise şu şekilde,

  • Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük bireyler etkinliğe kabul edilmeyecektir.
  • Ozbi Ankara konseri için belirtilen saat kapı açılış saatidir.
  • Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 26 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
  • Misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Ozbi Ankara konseri için organizasyon firması huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.