Açıklama

Müzik camiasında büyük ses getiren genç şarkıcı Melike Şahin İzmir konseri ile hayranlarıyla buluşuyor. “Tutuşmuş Beraber” şarkısıyla Müzik dünyasına bomba gibi düşen yetenekli sanatçının 2022 yılında farklı şehirlerde vereceği konserler arasında İzmir da bulunuyor. Yazdığı şarkı sözleriyle müzikseverlerin beğenisini üzerinde toplayan başarılı sanatçı yükselişe geçtiği dönem itibariyle oldukça dinleniyor. “Merhem” adlı albümüyle halkı mest eden Melike Şahin İzmir konseri ile sevilen şarkılarını hayranları için seslendirmeye geliyor. 07 Eylül 2022 tarihinde İzmir Arena‘da düzenlenecek olan Melike Şahin İzmir konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. 2. Avantajlı Dönem – 171.00 TL olarak satışa çıkan İzmir Melike Şahin konser biletleri BİLETİX’de!

  • Etkinlik kapı açılış saati 19:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir. Melike Şahin İzmir konseri için gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • İzmir Melike Şahin konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.