Açıklama

Özgün müzikleriyle son dönemlerin ses getiren gruplarından olan Mary Jane Kocaeli konseri ile sevenleriyle buluşuyor. Arda Atılgan ve İlker İnce tarafından kurulan grup 2000 yılından beri müzik yapmayı sürdürüyor. Günümüzde özellikle genç kesim tarafından oldukça severek dinlenilen yetenekli sanatçılar, gruba girip çıkan çok sayıda ismi geride bırakarak kemik kadroyla hayranlarının kulaklarının pasını silmeye geliyor. Grup, “İki Keklik” “Deniz Üstü Köpürür” “Ölünce Sevemezsem Seni” gibi cover olarak seslendirdiği birçok şarkının yanında “Yokluğun ve Ben” gibi kendilerine ait parçalarla da halkın beğenisini kazanıyor. 03 Mayıs 2022 tarihinde Hayal Kahvesi Kocaeli’de gerçekleşecek Mary Jane Kocaeli konseri için biletler Biletix üzerinden tek kategoride 68 TL olarak satışa çıkıyor. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Mary Jane Kocaeli konseri için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Kocaeli Mary Jane konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • İzmit Mary Jane konseri için satın alınan biletlerde iptal, iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.