Açıklama

Müzik hayatına Ankara’da başlayan ve yükselişe geçtiği dönemde yurt dışı turnelerine de çıkan ünlü rock grubu maNga Uşak konseri ile sevenleriyle buluşuyor. “We could be the same” parçasıyla Eurovision’da ülkemizi temsil ederek ikinci olan ve ”Bitti Rüya” “Bir kadın çizeceksin” “Cevapsız Sorular” gibi şarkılarıyla halkın gönlünü kazanan grup Türkiye’nin çeşitli illerinde konserlerine devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda “Antroposen 001” isimli yeni albümüyle karşımıza çıkan maNga Uşak konseri için en beğenilen şarklarını hayranları için seslendiriyor. Uzun bir aradan sonra yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanan maNga’nın konserlerine ilgi oldukça fazla. 11 Haziran 2022 tarihinde Huzur Park Amfitiyatro sahnesinde gerçekleşecek konserin biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Avantajlı dönem fırsatıyla satışa çıkan maNga Uşak konseri bilet fiyatı 140 TL. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Katılımcılar pandemi kapsamında alınan tedbirlere uymakla yükümlüdür. Organizasyon firması yükümlülüklere uymayanları etkinliğe almama ve mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
  • Uşak maNga konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. 6 yaşın altındakiler etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • Konsere gelen ziyaretçilerin maske ve mesafe tedbirlerine dikkat etmesi gerekmektedir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Manga Uşak konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.