Açıklama

Müzik kariyerine Ankara’da adım atan ve yükselişe geçtiği dönemde yurt dışı turnelerine de başlayan ünlü rock grubu maNga İzmir konseri ile sevenleriyle buluşuyor. “We could be the same” isimli parçasıyla Eurovision’da Türkiye’yi temsil ederek ikinci olan ve ”Bitti Rüya” “Cevapsız Sorular” “Bir kadın çizeceksin” gibi şarkılarıyla halkın gönlünde taht kuran grup Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda “Antroposen 001” isimli yeni albümüyle karşımıza çıkan maNga İzmir konseri için en beğenilen şarklarını sevenleri için seslendiriyor. Uzun aradan sonra yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan maNga’nın konserlerine ilgi oldukça büyük. 18 Ağustos 2022 tarihinde İzmir Arena sahnesinde gerçekleşecek konserin biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Avantajlı dönem fırsatıyla satışa çıkan maNga İzmir konseri bilet fiyatı 145 TL. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • İzmir maNga konseri için giriş sırasında üst araması yapılacaktır. Güvenlik araması sırasında katılımcılara kimlik sorulabilir.
  • 18 yaş altı bireyler etkinliğe ebeveynleriyle katılabilir.
  • Konserde rahat bir eğlence ortamı sağlamak maksadıyla kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Bu nedenle gerekli görülen durumlarda organizasyon şirketi ücret iadesi yapmak koşuluyla kişileri konser alanına almama hakkına sahiptir.
  • Manga İzmir konseri için organizasyon şirketi bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.