Açıklama

Türk alternatif rock müziğinin başarılı gruplarından Madrigal Samsun konseri ile sevenlerini coşturmaya hazırlanıyor. “Neogazino” albümüyle müzik dünyasında yükselişe geçen 2007 yılında Kocaeli’de kurulan grup, Mavera adıyla biliniyordu. “Neden Diye Sorma” “Seni Dert Etmeler” “Dip” “Ne Zamandır Sendeyim” “Kelebekler” gibi şarkılarının genç kesim tarafından fazlaca ilgi görmesi üzerine 2022 yılında Türkiye’nin farklı şehirlerinde en beğenilen şarkılarını seslendirmeye devam ediyor. Grubun vereceği konserler arasında Samsun da bulunuyor. Madrigal Samsun konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. 07 Mayıs 2022 tarihinde Doğu Park Amfi Tiyatro’da düzenlenecek Samsun Madrigal konseri biletleri Biletix üzerinden satılıyor. Bilet fiyatları avantajlı dönem kapsamında 100 TL olarak satışa sunulurken etkinlik şartları ise şu şekilde:

  • Etkinliğe katılan misafirlerin girişten itibaren etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli özeni göstermeyen misafirler alan dışına çıkarılacaktır.
  • Madrigal Samsun konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Samsun Madrigal konseri girişinde kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Organizasyon firmasının gerek gördüğü durumlarda bilet ücretinin iadesini yapmak koşuluyla konser alanına almama hakkı bulunmaktadır.