Açıklama

Türk alternatif rock müziğinin başarılı gruplarından Madrigal İzmir konseri ile sevenlerini coşturmaya hazırlanıyor. “Neogazino” albümüyle müzik dünyasında yükselişe geçen 2007 yılında Kocaeli’de kurulan grup, Mavera adıyla biliniyordu. “Neden Diye Sorma” “Seni Dert Etmeler” “Dip” “Ne Zamandır Sendeyim” “Kelebekler” gibi şarkılarının genç kesim tarafından fazlaca ilgi görmesi üzerine 2022 yılında Türkiye’nin farklı şehirlerinde en beğenilen şarkılarını seslendirmeye devam ediyor. Grubun vereceği konserler arasında İzmir da bulunuyor. Madrigal İzmir konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. 15 Eylül 2022 tarihinde İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde düzenlenecek İzmir Madrigal konseri biletleri BİLETİX üzerinden çeşitli kategorilerde; 1. Kategori – 250.00 TL, 2. Kategori – 190.00 TL, 3. Kategori – 130.00 TL satılıyor. Etkinlik şartları ise şu şekilde:

  • Etkinlikte 8 yaş sınırı vardır.
  • Madrigal İzmir konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • İzmir Madrigal konseri girişinde kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Organizasyon firmasının gerek gördüğü durumlarda bilet ücretinin iadesini yapmak koşuluyla konser alanına almama hakkı bulunmaktadır.