Açıklama

Türk alternatif rock müziğinin başarılı gruplarından Madrigal Eskişehir konseri ile sevenlerini coşturmaya hazırlanıyor. “Neogazino” albümüyle müzik dünyasında yükselişe geçen 2007 yılında Kocaeli’de kurulan grup, Mavera adıyla biliniyordu. “Neden Diye Sorma” “Seni Dert Etmeler” “Dip” “Ne Zamandır Sendeyim” “Kelebekler” gibi şarkılarının genç kesim tarafından fazlaca ilgi görmesi üzerine 2022 yılında Türkiye’nin farklı şehirlerinde en beğenilen şarkılarını seslendirmeye devam ediyor. Grubun vereceği konserler arasında Eskişehir da bulunuyor. Madrigal Eskişehir konseri için ilginin yoğun olması bekleniyor. 07 Ekim 2022 tarihinde Milyon Performance Hall Eskişehir sahnesinde düzenlenecek Eskişehir Madrigal konseri biletleri BİLETİX üzerinden satılıyor. Bilet fiyatları avantajlı dönem kapsamında 121 TL olarak satışa sunulurken etkinlik şartları ise şu şekilde:

  • Etkinlik için kapı açılış saati 19:30’dur.
  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.
  • Madrigal Eskişehir konseri için organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Eskişehir Madrigal konseri girişinde kadın erkek oranına dikkat edilecektir. Organizasyon firmasının gerek gördüğü durumlarda bilet ücretinin iadesini yapmak koşuluyla konser alanına almama hakkı bulunmaktadır.