Açıklama

Gerçek adı Fatih Karaca olan ancak sahne adıyla tanıdığımız başarılı şarkıcı Mabel Matiz İzmir konseri ile müzik severlerle buluşuyor.  2022 yılında konserlerine son hız devam eden ünlü şarkıcı ilk konserini 14 Şubat tarihinde İstanbul’da vermişti. 2018 yılında yayınladığı “Maya” albümü ile çıkışı yakalayan sanatçı “Ahu” “Öyle Kolaysa” “Sarmaşık” “Boyalı Da Saçların” “Gel” gibi şarkıları ile de halkın gönlünü kazanmayı başarıyor. 31 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Mabel Matiz İzmir konseri İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicileri bekliyor. Sanatçının en beğenilen şarkılarını seslendireceği konsere ilginin fazla olacağı düşünülüyor. İzmir Mabel Matiz konseri bilet fiyatları seçilen kategoriye göre 150 TL – 375 TL arasında farklılık gösteriyor. BİLETİX üzerinen satışa çıkan biletler; 1. Kategori – 375.00 TL, 2. Kategori – 300.00 TL, 3. Kategori – 250.00 TL, 4. Kategori – 200.00 TL, 5. Kategori – 150.00 TL olarak beş kategoride. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Mabel Matiz İzmir konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. 6 yaşın altındakiler etkinlik alanına alınmayacaktır. 6 yaş üstü çocuklar için bilet alınması zorunludur.
  • Etkinlik için; kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Mabel Matiz İzmir konseri görsel ve işitsel olarak kayıt altına alınacaktır. Organizasyon firması ya da sanatçı bu görüntü ve sesleri izinsiz olarak kullanma hakkına sahiptir.
  • Konser alanına yiyecek, içecek vb. sokmak yasaktır.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Satın alınan biletlerde iade ve değişim imkanı yoktur.