Açıklama

Asıl adı Fatih Karaca olan fakat sahne adıyla tanıdığımız ünlü şarkıcı Mabel Matiz Bursa konseri ile sevenleriyle buluşuyor.  2022 yılında konserlerine son hız devam eden başarılı şarkıcı ilk konserini 14 Şubat tarihinde İstanbul’da vermişti. 2018 yılında çıkardığı “Maya” albümü ile büyük başarı yakalayan sanatçı “Öyle Kolaysa” “Gel” “Ahu” “Sarmaşık” “Boyalı Da Saçların” gibi şarkıları ile de halkın gönlünde taht kurmayı başarıyor. 03 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Mabel Matiz Bursa konseri Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda dinleyicileri bekliyor. Sanatçının en güzel şarkılarını seslendireceği konsere ilginin yoğun olacağı düşünülüyor. Bursa Mabel Matiz konseri bilet fiyatları seçilen kategoriye göre 150 TL – 375 TL arasında farklılık gösteriyor. BİLETİX üzerinen satışa çıkan biletler; 1. Kategori – 375.00 TL, 2. Kategori – 300.00 TL, 3. Kategori – 250.00 TL, 4. Kategori – 200.00 TL, 5. Kategori – 150.00 TL olarak beş kategoride. Etkinlik kuralları ise şu şekilde;

  • Mabel Matiz Bursa konseri için 6 yaş sınırı bulunmaktadır. 6 yaşın altındakiler etkinlik alanına alınmayacaktır. 6 yaş üstü çocuklar için bilet alınması zorunludur.
  • Etkinlik için; kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:00’dır.
  • Organizasyon firması konserde huzur ve eğlence ortamını bozacağını değerlendirdiği kişilere ücret iadesi yapmak koşuluyla bilet iptali yapma hakkına sahiptir.
  • Mabel Matiz Bursa konseri görsel ve işitsel olarak kayıt altına alınacaktır. Organizasyon firması ya da sanatçı bu görüntü ve sesleri izinsiz olarak kullanma hakkına sahiptir.
  • Konser alanına yiyecek, içecek vb. sokmak yasaktır.
  • Organizasyon firması bilet fiyatları ya da konser programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Satın alınan biletlerde iade ve değişim imkanı yoktur.